Gra Super Mario Run pojawi się 23 marca na Androida

Nintento zapowiedziało na Twitterze, że Super Mario Run w wersji 2.0.0 pojawi się w sklepie Google Play w czwartek 23 marca 2017 r.

Super Mario Run pojawi sie na Androida 23 marca 2017 r.

Znamy oficjalną datę premiery popularnej gry mobilnej Super Mario Run na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android. Już w przyszły czwartek 23 marca 2017 r. gra pojawi się w wersji 2.0.0 do pobrania w sklepie Google Play.

W styczniu tego roku, po raz pierwszy dowiedzieliśmy się, że gra z wesołym hydraulikiem trafi wkrótce na Androida, a teraz mamy tego potwierdzenie.

Super Mario Run po raz pierwszy pojawiło się w wersji mobilnej na smartfony z systemem iOS w grudniu zeszłego roku i pomimo, że nie jest tak wielkim hitem jak Pokemon GO, to mnóstwo ludzi zdecydowało się na zakup płatnej wersji gry. Nie wiemy jeszcze, czy gra będzie dostępna w takiej samej cenie jak na iPhone’a, ale należy spodziewać się odblokowanie wszystkich poziomów gry może kosztować około 39 zł.

Przeczytaj także: Super Mario Run już nie jest najbardziej dochodową grą?

Jeśli nie chcesz przegapić premiery Super Mario Run na Androida, możesz już teraz wstępnie zarejestrować się w sklepie z aplikacjami Google’a, aby otrzymać powiadomienie o dostępności. Wystarczy wejść do sklepu Google Play, za pomocą poniższego przycisku i wybrać opcję Wstępnie zarejestruj:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: @NintendoAmerica