A może tak iPhone 7 Plus w wersji retro?

Oto powiew przeszłości z nowoczesnym sprzętem w środku – iPhone 7 Plus w wydaniu vintage dostępny do kupienia.

iPhone 7 Plus w wersji retro od ColorWare

Firma z Minnesoty ColorWare, znana z dostosowywania rozmaitych urządzeń do wybranych stylów, postanowiła przygotować oryginalnego iPhone’a 7 Plus w obudowie retro nawiązującej do wyglądu Macintosha z 1980 roku.

iPhone’y sprzedawane przez Apple’a posiadają cztery kolory, ten model został profesjonalnie przemalowany na klasycznego Maca w odcieniu beżowym. Na obudowie umieszczono tęczowe logo firmy Apple oraz ciemnoszare paski po bokach. Urządzenie sprzedawane jest w wersji 256 GB i specyfikacją oryginalnego modelu.

Niestety za taki wygląd trzeba zapłacić dwa razy więcej, niż musielibyśmy zapłacić w sklepie Apple’a, które sprzedaj onyksową wersję za 4999 zł. Za wyjątkową edycję iPhone’a 7 Plus od ColorWare trzeba zapłacić aż 1899 dolarów (ok. 7560 zł). Każdy z 25 pierwszych modeli ma swój numer i zostały sprzedane w ciagu pierwszego dnia. Urządzenia z tej wyjątkowej edycji retro wysyłane są w ciągu około 2-3 tygodni.

Firma ColorWare rozsławiła się MacBookami Air w stylu retro, które sprzedawała we wrześniu 2014 roku. Klienci domagali się takiego samego wyglądu dla innych urządzeń. Powstały też stylizowane wersje 12-calowego MacBooka, iMaca, iPhone’a 6s i 6s Plus. Firma twierdzi, że wszystkie dotychczasowe produkty firmy Apple, które sprzedawała w limitowanej edycji, sprzedawały się w ciągu 1-2 tygodni.

Zobacz także: iPhone 6s w wersji retro?

ColorWare nie jest jedynym graczem na rynku, którzy dostosowuje wygląd iPhone’a i sprzedaje w swoim sklepie. HautePhones oferuje 125-gigabajtowego iPhone’a 6s Plus pokrytego 25 gramami 24-karatowego złota, w cenie 5095 dolarów. Wyglada więc na to, że są ludzie gotowi zapłacić duże pieniądze, aby wyróżnić się posiadaniem wyjątkowo wyglądającego iPhone’a.

iPhone 7 Plus retro edition

Na początku tego roku, ColorWare rozpoczęła także dostosowywanie wyglądu słuchawek bezprzewodowych Airpods dla iPhone’a 7 w 58 różnych kolorach. Kosztujące normalnie 160 dolarów słuchawki, w wyjątkowym kolorze kosztują aż 299 dolarów.

Firma dostosowuje także urządzenia innych firm takie jak konsole Playstation, Xbox, klawiatury, głośniki, a nawet mikrofony.

Smartfona iPhone 7 Plus w wersji retro znajdziesz na oficjalnej stronie producenta.

źródło: Investopedia via ColorWare