Parodia przerwanego wywiadu BBC z matką w roli głównej

Zobacz wideo, na którym sparodiowano zabawną sytuację ojca i dzieci podczas przerwanego wywiadu w telewizji BBC World.

Parodia wywiadu BBC z dziećmi

Na pewno widzieliście słynne wideo z telewizji BBC, na którym wywiad z Robertem Kelly został przerwany przez jego dzieci. Ludzie wciąż nie mogą się powstrzymać od udostępniania i komentowania całej sytuacji.

W sieci pojawiła się już parodia stworzona przez nowozelandzki duet Jono i Ben, zatytułowana Woman interrupted during BBC interview. W parodii wywiadu autorzy pokazali jak zareagowała by kobieta, gdyby jej dzieci przeszkodziły jej podczas udzielanego na żywo wywiadu.

Na filmie widzimy odpowiedź udzielaną przez Kate Wordsworth, której podobnie jak Kelly’emu przerywa córeczka w żółtym sweterku. Wordsworth sadza ją na kolanach i karmi butelką z mlekiem, wręcza jej zabawkę i wkońcu dziecko wychodzi z pokoju.

Jak na kobiete przystało, wyjmuje kurczaka z piekarnika i rozbraja bombę – to wszystko podczas odpowiadania na pytanie dotyczące Korei Południowej. To jest właśnie wielozadaniowość i podzielność uwagi, nie to co mężczyźni, którzy mogą skupić się tylko na wykonywaniu jednej czynności na raz.

To zabawne wideo obejrzysz poniżej:

źródło: Jono and Ben, BoredPanda – How A Mother Would Handle “BBC Dad’s” Tricky Situation