Google zaprasza na #LGSummit2017 – zjazd lokalnych przewodników

Już za 15 dni będzie można zapisać się na organizowany przez Google’a zjazd lokalnych przewodników Local Guides Summit 2017.

Local Guides Summit 2017

W dniach od 10 do 12 października 2017 roku odbędzie się w San Francisco w Kalifornii Local Guides Summit 2017, czyli zjazd lokalnych przewodników, którzy aktywnie udzielają się w usłudze Google Maps. Wydarzenie organizowane jest przez Google’a dla najlepszych lokalnych przewodników, którzy zostaną wyłonieni do wyselekcjonowanej grupy uczestników.

To inspirujące spotkanie odbędzie się w siedzibie głównej Google’a w rejonie Zatoki San Francisco. Już niedługo rozpoczną się zapisy i wtedy tez dowiemy się więcej szczegółów na temat wyboru uczestników oraz zwiększenia swoich szans na udział w tym zjeździe.

Pamiętaj, że każdy może zostać Lokalnym przewodnikiem. Wystarczy zaprosić swoich przyjaciół do restauracji, na wędrówkę lub na wspólne poznawanie okolicy. Pamiętaj o robieniu zdjęć i dodawaniu opinii o nowo odkrytych ekscytujących miejscach w usłudze map Google’a.

W zeszłym roku firma zorganizowała między innymi konkurs „Local Guides Challenge 2016”.

Więcej informacji na temat zjazdu Local Guides Summit 2017 znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia. Za 15 dni pojawi się także formularz rejestracyjny i informacje na temat rekrutacji.

Zjazd lokalnych przewodników 2017

Zobacz wideorelację z zeszłorocznego zjazdu lokalnych przewodników z 37 krajów świata:

źródło: Lokalni przewodnicy