Bean’s Quest bezpłatną aplikacją tygodnia w App Storze

W tym tygodniu, możesz pobrać na iPhone’a za darmo grę mobilną Bean’s Quest – platformówkę utrzymaną w stylu retro.

Bean's Quest - Free App of the Week (App Store)

Jak zwykle, co czwartek Apple udostępnia bezpłatna aplikacje tygodnia w ramach sekcji Free App of the Week. Przez najbliższy tydzień możesz pobrać za darmo ze sklepu App Store (na iPhone’a i iPada), oszczędzając około 3 euro (ok. 13 zł), grę mobilną Bean’s Quest.

Gra została wydana przez niezależne studio Kumobius i utrzymana jest w starym dobrym stylu retro platformowych gier na konsole wideo.

W Bean’s Quest gracze muszą przejść 150 wyzwań, po 50 w każdym z 5 światów. Oczywiście walczą o pierwsze miejsce w rankingu. Grafika 2D jest prosta, podobnie jak sama rozgrywka, której towarzyszy stylizowana na 8-bitową niesamowita ścieżka dźwiękowa. Wyniki i postęp gry zapisywany jest w iCloud, dzięki czemu można kontynuować rozgrywkę na dowolnym urządzeniu z iOS-em.

Ta kolorowa platformówka, z pewnością zachwyci miłośników 8-bitowych gier retro oraz tych, którzy lubią szybkie rozgrywki i prostą mechanikę gry. Wystarczy dotknąć ekranu, aby sterować i skaczącą fasola meksykańską. Oczywiście na drodze pojawiają się pułapki, przeszkody i wrogowie, których należy pokonać (w tego typu grach oznacza to oczywiście nic innego, jak naskoczenie na nich).

Screen z gry mobilnej Bean's Quest

Obejrzyj poniższe wideo, aby przekonać się, jak prosta i przyjemna może być gra fasolą utrzymaną w starym klimacie. Tym bardziej, że teraz grę możesz pobrać za darmo na urządzenia z iOS-em.

Gra Bean’s Quest dostepna jest do pobrania ze sklepu App Store (za darmo przez kolejnych 7 dni) oraz na urządzenia z Androidem w cenie 13,99 zł. Kliknij na poniższe przyciski, aby przejść do swojego sklepu z aplikacjami:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play