„Temple Run: Treasure Hunters” w wydaniu gry logicznej

Do serii gier mobilnych Temple Run dołącza nowy tytuł „Temple Run: Treasure Hunters” z elementami zręcznościówki i gry logicznej.

Temple Run:Treasure Hunters

Studio Imangi Studios znane z wciągających gier mobilnych endless run z serii Temple Run, ogłosiło właśnie nową grę zatytułowaną „Temple Run: Treasure Hunters”, która będzie dostępna na wkrótce na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

W rzeczywistości, wersja beta gry jest już dostępna dla użytkowników Androida w niektórych krajach, więc możesz sprawdzić w sklepie Google Play, czy możesz ją zainstalować. Daty wydania nie zostały jeszcze ogłoszone, ale twórcy obiecują, że finalna wersją będzie udostępniona jeszcze w 2017 roku.

Chociaż „Temple Run: Treasure Hunters” skupia się głównie na grach logicznych podobnych do Bejeweled Blitz, to nawiązuje do poprzednich tytułów Temple Run. Gracze mogą odblokować i zebrać więcej skarbów dzięki prawidłowemu rozwiązywaniu zagadek i łamigłówek. Wszyscy poszukiwacze skarbów, znani z poprzednich tytułów, wracają w nowej odświeżonej odsłonie i nowymi supermocami.

Zobacz oficjalne wideo promujące nową grę:

W grze znajdziemy aż 200 poziomów z łamigłówkami, które zlokalizowane są w 5 światach. Do dyspozycji graczy będzie 6 bohaterów (poszukiwaczy skarbów). Gra mobilna „Temple Run: Treasure Hunters”  będzie dostępna za darmo, ale niektóre opcjonalne element w grze będą płatne.

źródło: Imangi Studios