Ruszyły zapisy na turnieje gier podczas BIT Fest 2017!

Podejmij wyzwanie i zapisz swoją drużynę na turniej CS:GO lub LoL-a w ramach BEST IT Festival 2017 organizowanego przez organizację studencką BEST Wrocław.

BIT Fest (Best IT Festival 2017)

Politechnikę Wrocławską wkrótce znów opanują e-sportowe emocje. Już od dziś do 31 marca można rejestrować 5-osobowe drużyny, na turnieje CS:GO i LoL-a. Zawodnicy najpierw zmierzą się ze sobą w kwietniowych eliminacjach. Najlepsze drużyny będą miały szansę pokazać swoje umiejętności kibicom podczas finałów na żywo 26 i 27 marca 2017 r., gdzie zawalczą o wartościowe nagrody.

BIT Festival 2017 odbędzie się w dniach od 26 do 27 maja 2017 roku!

Formularze zapisowe i regulaminy turniejów dostępne na stronie best.wroclaw.pl/bit, a więcej informacji również na fanpagu wydarzenia na Facebooku: facebook.com/BITFestival.

BEST IT Festival to festiwal informatyczny organizowany po raz 8. na Politechnice Wrocławskiej przez organizację studencką BEST Wrocława. Wydarzenie ma pomóc studentom realizować swoje pasje związane z informatyką, e-sportem i nowymi technologiami i umożliwiać kontakt z przyszłym pracodawcą. Dlatego w programie wydarzenia znajdują się miedzy innymi:

  • warsztaty z przedstawicielami firm z branży IT,
  • konkurs programistyczny (hackaton),
  • turnieje gier (League of Legends, FIFA, Counter Strike, Mortal Combat, Hearthstone i Starcraft II),
  • strefy virtual reality,
  • stanowiska z grami planszowymi i grami retro.

Serwis mobiRANK.pl jest patronem medialnym wydarzenia – serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziały w BIT Fest 2017!

BEST IT Festival 2017 (plakat)
BEST IT Festival 2017 (plakat)

źródło: informacja organizatora