Jak oglądać Oscary 2017 online na smartfonie?

Sprawdź, w jaki sposób możesz oglądać na żywo 89. ceremonię rozdania nagród Oscars 2017 na smartfonie lub tablecie?

Oscary 2017 online (streaming)

Gospodarzem 89. ceremonii rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej Oscary 2017 będzie Jimmy Kimmel (James Christian Kimmel),  amerykański producent telewizyjny i prowadzący talk show, m.in. Jimmy Kimmel Live! w stacji ABC oraz The Man Show w Comedy Central.

Gala rozdania Oscarów odbędzie się Dolby Theatre w Hollywood w niedzielę 26 lutego 2017 roku. Jak zawsze, cała uroczystość poprzedzona jest relacja na żywo z czerwonego dywanu i rozpocznie się o godz. ok 2.00 nad ranem w poniedziałek czasu polskiego.

Oscary 2017 w telewizji, aplikacji mobilnej i social mediach

Najbardziej wytrwali mogą oglądać 89. galę rozdania Oscarów w staroświecki sposób – na ekranie telewizora. Oscary 2017 będzie można oglądać na Canal+ od godziny ok. 2.55 w nocy z niedzieli na poniedziałek (26/27 lutego 2017 r.), a gospodarzem studia oskarowego będzie Grażyna Torbicka. Skrócona powtórka gali zostanie wyemitowana we wtorek 28 lutego o godzinie 21:00 i będą mogli ją obejrzeć abonenci platformy nc+ i Canal+.

W Stanach Zjednoczonych transmisja w telewizji ABC będzie darmowa i nie jest wymagana siec kablowa ani antena satelitarna, no ale my mieszkamy w Polsce :)

Oscary 2017 w aplikacji mobilnej

Jeśli posiadacie dostęp do platformy nc+ go, to możecie oglądać relację online na smartfonach, tabletach lub w przeglądarce internetowej na komputerze. Wystarczy wejść na stronę ncplusgo.pl lub zainstalować aplikację mobilną na iOS-a lub Androida (więcej informacji i linki do aplikacji znajdziesz tutaj: go.ncplus.pl/go/jak-to-dziala).

Pamiętajcie, że trzeba być abonentem nc+, aby wykupić dostęp do tego serwisu streamingowego.

Stacja ABC będzie transmitować wydarzenie na żywo na swojej antenie oraz na stronie oscar.go.com/live

Oscars 2017 - streaming na żywo na mobile'u (online)

Czerwony Dywan an Facebook Live

Relacja z czerwonego dywanu będzie także transmitowana przez Facebook Live na oficjalnym profilu @TheAcademy na Facebooku. Wideo z Czerwonego Dywany będzie transmitowane także w aplikacjach mobilnych firm trzecich, takich jak E! News.

Prawa do transmisji gali rozdania nagród w Polsce ma tylko Canal+, więc oglądanie za pośrednictwem abc.go.com lub aplikacji ABC, podobnie jak w ubiegłym roku będzie ograniczone i dostępne tylko w Chicago, Fresno, Houston, Los Angeles, Nowym Jorku, Filadelfii, Raleigh-Durham i San Francisco.

Listę operatorów posiadających prawa do transmisji Oscarów 2017 na świecie znajdziesz na stronie: abc.go.com/faq