Weź udział w 4. Targach Mobile IT

Wirtualna rzeczywistość w realnym biznesie – zapraszamy na 4. Targi Rozwiązań IT, e-commerce i urządzeń mobilnych.

Smartfon XXI wieku nie jest już tylko urządzeniem do prowadzenia rozmów, wysyłania wiadomości, przekazywania filmów i zdjęć. Coraz częściej stanowi małe centrum dowodzenia – za jego pomocą możliwe jest sterowanie systemami audio, sprzętami AGD oraz kontrola nad ogrzewaniem mieszkania lub domu.

Targi Mobile IT w Krakowie (22-23 lutego 2017 r.)

Branża IT notuje obecnie najwyższą dynamikę wzrostu. Na rynku pojawiają nowi gracze, których rozwiązania mogą za jakiś czas zrewolucjonizować wiele procesów technologicznych w przeróżnych branżach. Rośnie również wartość rynku e-commerce – Polacy coraz chętniej robią zakupy przez internet i nic nie wskazuje na to, że zmienią swoje preferencje. Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w handlu? Jak unikać pułapek prawnych w aplikacjach mobilnych? Jak prowadzić skuteczny i nienachalny email marketing?

Odpowiedzi na te pytania będzie można znaleźć na Targach Mobile IT, które odbędą się w dniach 22-23 lutego w EXPO Kraków. To jedyne tego typu targowe wydarzenie w Polsce, gdzie w jednym miejscu i czasie spotkają się przedstawiciele i eksperci z trzech branż: mobile, IT oraz e-commerce.

Know-how dla każdego

Dziś synonimem sukcesu odniesionego w swojej branży jest z pewnością odpowiednie i umiejętne wykorzystanie know-how. Lidera branży poznaje się jednak po tym jak zdobytą wiedzą i posiadanymi kompetencjami potrafi się dzielić i tym samym wpływać na rozwój branży oraz kreować trendy. Dzięki strefie workShops eksperci IT, mobile oraz e-commerce podzielą się doświadczeniami z wszystkimi zarejestrowanymi uczestnikami targów… bezpłatnie.

Jakub Jamontt z Digital Wanderer opowie o skutecznym wykorzystaniu technologii Virtual Reality w biznesie, twórca edrone – pierwszej platformy CRM dla e-sklepów – Michał Blak wcale nie sztucznie opowie o sztucznej inteligencji w handlu, a warsztaty z prowadzenia kampanii web push poprowadzi Joanna Wójcik z PushPushGo. Bardzo ciekawie zapowiada się również prelekcja firmy VS DATA.

„Oko drona” to projekt analizy śledczej danych cyfrowych zapisanych w pamięci drona. Co tak naprawdę widzi i pamięta dron? Czy można odzyskać dane z rozbitego i uszkodzonego sprzętu? O tym tylko podczas prelekcji VS DATA. WorkShops to ponad 40 eksperckich prelekcji i warsztatów w ciągu dwóch dni.

Wyślij maila… z głową

Nowoczesny email marketing ma przede wszystkim za zadanie zbudowanie lojalności konsumenckiej, pozytywnego i pożądanego wizerunku firmy, utworzenie dobrych relacji  z klientem. Jak to wygląda w praktyce? Zazwyczaj newslettery i emaile reklamowe po prostu… wkurzają odbiorcę. Nawet pomimo tego, że wyraził zgodę na ich otrzymywanie. Jak „robić” email marketing z głową? Opowiedzą o tym podczas osobnego szkolenia specjaliści z firmy FreshMail Marta Klimczak i Szymon Odolanowski. Dzięki ich wiedzy uczestnicy targów z pewnością będą wiedzieć jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na odbiorcy. Na warsztaty obowiązuje osobna rejestracja dostępna pod tym linkiem.

Od najmłodszych lat po… lepsze życie

IT to branża, w której pracy nie brakuje, a zarobki są na wysokim poziomie. Co więcej – branża stale się rozwija. Nic więc dziwnego, że specjaliści IT są bardzo cenieni na rynku pracy. By jednak wkroczyć w stale rozwijający się świat IT, wiedzę trzeba chłonąć od najmłodszych lat. Doskonale zdają sobie z tego sprawę czterej studenci Politechniki Białostockiej, którzy stworzyli Photon’a – robota, który uczy dzieci programowania. Niewielki futurystyczny robot komunikuje się z dziećmi za pomocą mobilnej aplikacji i poprzez zabawę rozwija się razem z nimi.

Photon uczy dzieci logicznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji i kojarzenia oraz rozwija zręczność i pamięć – a zatem cech tak bardzo ważnych i koniecznych w pracy w branży IT. Przede wszystkim Photon pozwala jednak najmłodszym poznać podstawy programowania. Nagrodzonego wieloma nagrodami robota z kosmosu (choć tak naprawdę z Białegostoku ;)) nie może zatem zabraknąć na Mobile IT.

Mobile IT - robot Photon

Strefa powietrzna na Mobile IT

Walczą z terroryzmem, wykorzystywane są w pożarnictwie i w transporcie medycznym, potrafią rozpędzić smog, czy wreszcie służą do filmowania. Drony opanowały współczesną przestrzeń powietrzną. Opanują także Mobile IT w specjalnej Strefie Dronów – miejscu dla producentów bezzałogowych statków powietrznych, ich dystrybutorów, twórców aplikacji mobilnych poświęconym tym urządzeniom oraz ekspertów z dynamicznie rozwijającego się rynku. Polska jest 4 potęgą na świecie pod względem certyfikowanych operatorów dronów, zaraz po Japonii, Francji i USA. Warsztaty prowadzone przez profesjonalistów, a także pokazowe przeloty będą niezwykle ważnym elementem programu towarzyszącego.

Daj się zauważyć i poznaj mobile commerce

Mieć świetny pomysł to tylko niewielka część sukcesu. By się z nim „przebić” musimy znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie. Organizatorzy Mobile IT przygotowali również Strefę Start Up-ów, gdzie młodzi przedsiębiorcy będą mogli wypromować swoje pomysły prezentując ofertę na równi z dużymi, rozpoznawalnymi brandami. To okazja do spotkań z inwestorami i możliwość dotarcia do wielu potencjalnych klientów, którzy odwiedzą Targi.

Pierwszego dnia Targów odbędzie się Mobile IT Conference – konferencja współorganizowana przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, na której zaproszeni goście przedstawią case studies znanych marek. Prowadzący pomogą zebranym lepiej zrozumieć terminy m-commerce i e-commerce, co stanowi podstawę skutecznego działania w tym obszarze.

Zasady, które pozwalają na efektywny e-handel zmieniają się w niewiarygodnie szybkim tempie, jeśli chcemy sprostać szybkości zmian, musimy na bieżąco śledzić wszelkie nowości. Z tą myślą przygotowany został program Mobile IT Conference, który pozwoli słuchaczom zapoznać się m.in. z raportami badawczymi Allegro, które omówi Katarzyna Czuchaj-Łagód z Mobile Institute, czy pozyskać wiedzę jak projektować doświadczenia w m-commerce, dzięki prezentacji Tomasza Cymermana z Ideacto. To będzie mocna dawka fachowej wiedzy.

  • Rejestracja na Mobile IT Conference: mobile-it.com.pl/konferencja.html
  • Rejestracja na 4. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych: Zarejestruj się
  • Szczegóły na: www.mobile-it.com.pl

źródło: informacja organizatora, mobiRANK.pl jest patronem medialnym wydarzenia