Gdzie są moje pieniądze? – aplikacja do zarządzania wydatkami

Aplikacja mobilna „Gdzie są moje pieniądze?” to polska pozycja dla użytkowników smartfonów, którzy chcą łatwo zarządzać swoimi wydatkami.

Gdzie są moje pieniądze - aplikacja mobilna do zarządzania wydatkami

Aplikacja mobilna „Gdzie są moje pieniądze?” (Where’s My Money? Control your wallet and expenses) to intuicyjne narzędzie do zarządzania finansami osobistymi. Minęły juz czasy, kiedy wszystkie wydatki wpisywaliśmy do tabelek, dzięki takim aplikacjom możemy robić to wygodnie i szybko na smartfonie.

Do czego służy aplikacja Gdzie są moje pieniądze?

„Gdzie są moje pieniądze?” została stworzona głównie do zarządzania codziennymi wydatkami. Interfejs zaprojektowano w taki sposób, aby szybko zapisać bieżące wydatki w określonych kategoriach, które są predefiniowane, ale można także dodać własne. Dzięki statystykom można prześledzić historie wydatków oraz kategorie zakupów, w których wydajemy najwiecej pieniędzy.

Aplikacja jest doskonałą alternatywa dla tych, którzy chcieliby na bieżąco mieć wgląd w historię wydawania swoich pieniędzy, aby wiedzieć gdzie przyoszczędzić i mieć kontrolę nad domowym budżetem. Rozwiązanie mobilne docenią z pewnością Ci, którzy mają dość skomplikowanych formularzy i menedżerów finansów, które wymagają logowania i rejestracji. Wystarczy zainstalować aplikację i zacząć wprowadzać codzienne zakupy, rachunki i faktury, aby mieć wgląd na co wydajemy.

Prywatność

Aplikacja nie wysyła nigdzie danych użytkownika – są one przechowywane tylko na Twoim urządzeniu, więc masz zachowaną całkowitą prywatność. Nie musisz się także rejestrować i logować, aby anonimowo używać aplikacji do zarządzania swoimi wydatkami, o których nie chcemy przeciez nikomu mówić :)

Screen aplikacji: Gdzie są moje pieniądze? Screen aplikacji: Gdzie są moje pieniądze?

Funkcje aplikacji

Najważniejsze funkcje aplikacji Gdzie są moje pieniądze?:

 • zapamiętywanie wszystkich wydatków,
 • szybko przegląd ostatnich kosztów,
 • filtrowanie wydatków według rodzaju: karta, gotówka, przelewy,
 • statystyki dzienne, tygodniowe i miesięczne,
 • przypisywanie i filtrowanie wydatków według kategorii,
 • tworzenie własnych kategorii wydatków,
 • przeglądanie statystyk i wyszukiwanie największych źródeł kosztów,
 • wygodnie zarządzanie wydatkami,
 • intuicyjny i przyjazny interfejs (różne schematy kolorów).

Zalety aplikacji: Gdzie są moje pieniądze?

Zobacz wideoporadnik, jak korzystać z appki:

Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemami iOS i Android. Jest w pełni bezpłatna i wspierana reklamami, które można usunąć za niewielką dopłatą. Specjalnie dla naszych czytelników mamy 5 kodów usuwających reklamy z aplikacji. Kody ważne są dla wersji na Androida – wystarczy odgadnąć jedną literę (A-Z), którą ukryliśmy pod symbolem nożyczek i wpisać na swoim smartfonie (instrukcja poniżej). UWAGA: Kody można wykorzystać do 14 lutego 2017 r.

 • Q7F5AEJDGYYP✂PQ3P06KQ7C
 • X06U✂FJ7GK1SYR4BHC372DX
 • RBEET✂LD37G3JCEJ6AMGA1B
 • VY8V✂NNG04TR75G92R9E5GX
 • VAT80K88PYJ✂YTK9J6J27Z8

Instrukcję wprowadzania kodów znajdziesz na stronie pomocy Google Play: Wykorzystywanie karty upominkowej lub kodu promocyjnego.

Aplikacja została stworzona przez polskie studio Cream Software Rafała Płatka (więcej szczegółów znajdziesz na stronie podanej w źródle artykułu). Możesz ją pobrać ze sklepu Google Play lub App Store, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Cream Software – Wydatki i koszty pod kontrolą.