Zapowiedź 2. sezonu serialu „The OA”

Zobacz oficjalną zapowiedź drugiego sezonu serialu sci-fi od Netflixa zatytułowanego „The OA” – znowu zapowiada się tajemniczo.

2. sezon serialu The OA (Netflix)

Jeśli czekacie na drugi sezon całkiem niezłego serialu The OA, to mam dla Was dobrą wiadomość. Netflix zdecydował, że serial doczeka się kontynuacji. Nie wiemy więcej ponad to, że będzie kolejny sezon „Część II”. Nie podano też żadnej konkretnej daty premiery.

Serial „The OA” to jeden z lepszych seriali na Netflixie. Pierwszy sezon liczył 8 odcinków, które stworzyli Brit Marling i Zal Batmanglij. Przy czym Marling grała tytułową rolę dziewczyny o imieniu OA. Serial pojawił się na Netflixie pod koniec ubiegłego roku i nie specjalnie był promowany. Jednak dzięki ciekawej fabule, narracji i przekonującej grze postaci serial zyskał wielu fanów i pochlebne recenzje krytyków.

Przeczytaj również: „The OA” – zwiastun tajemniczego serialu Netflixa

Wydawało się, że serial nie powstał z myślą o multisezonowości, na szczęście dla fanów zdecydowano się na kontynuację. Trailer niczego nie podpowiada i nie zdradza o czym będą kolejne odcinki… Na początku widzimy dymek, który podświetla napis w alfabecie Braille’a , tłumacząc możemy przeczytać napis: „SURVIVE.” – czyli w tłumaczeniu na polski „PRZEŻYĆ”.

Muszę jednak przyznać, że jestem podekscytowany, i już nie mogę doczekać się kolejnego sezonu – jeśli jeszcze nie widzieliście 1. sezonu, to zachęcam do obejrzenia. Tymczasem zobaczcie trailer The OA – Part II:

Obejrzyj także ciekawe wideo zamieszczone na profilu Netflix Polska: ??? The OA. Sezon 2: będzie.
Potwierdzone info.

źródło: Engadget via Netflix