UberEATS wystartował w Warszawie!

Usługa UberEATS, polegająca na zamawianiu jedzenia z dowozem przez smartfona jest już dostępna dla warszawskich restauracji.

UberEATS w Warszawie

Od wtorku 7 lutego 2017 roku od godziny 11:00, możliwe jest zamawianie jedzenia przez aplikację UberEATS, z dostawą do domu lub biura na takiej samej zasadzie jak zamówienie przejazdu.

Aplikacja UberEATS działa na razie tylko w Warszawie, która jest dziesiątym miastem w Europie i pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym dostępna jest nowa usługa.

Zobacz także: UberEATS, czyli rozwożenie jedzenia w 10 minut

Jak działa UberEATS?

Zamawiając jedzenie dokładnie wiesz, ile potrwa dostarczenie Twojego zamówienia. Co więcej, możesz śledzić w aplikacji bieżącą lokalizację kuriera. Przygotowanie i dostawa ulubionego jedzenia w aplikacji może trwać nawet do 30 min. W aplikacji znajduje się ponad 150 najlepszych warszawskich restauracji, takich jak Palmier, Soul Kitchen czy Sakana Sushi. Ich dostępność dla użytkowników uzależniona jest od lokalizacji dostawy.

Zamówienie można składać przez aplikację na urządzenia z systemami iOS i Android oraz przez stronę internetową ubereats.com/warsaw.

  • Pobierz aplikację UberEATS na iOS-a lub Androida (linki pod przyciskami poniżej).
  • Zarejestruj się lub zaloguj się z kontem Uber – jeśli posiadasz już swoje konto Uber możesz użyć go do zalogowania się w aplikacji.
  • Wprowadź swój adres dostawy (piętro).
  • Wybierz restaurację i złóż zamówienie na dowóz jedzenia.
  • Śledź swoje zamówienie w aplikacji.
Jak działa zamawianie jedzenia przez aplikację mobilną?

15 zł zniżki za zaproszenia do skorzystania z aplikacji UberEATS

Możesz zaprosić znajomych i zyskaj 15 zł zniżki. Wystarczy udostępnić swój kod polecający z aplikacji znajomym i zyskać 15 zł zniżki za każdego znajomego, który zrealizuje pierwsze zamówienie w usłudze Ubera. Twój znajomy również otrzyma 15 zł rabatu!

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z Ubera lub UberEATS możesz wykorzystać mój kod na 15 zł przy zamawianiu jedzenia po raz pierwszy. Kod zniżkowy na 15 zł (przy pierwszym zamówieniu): eats-2vouk

Kon zniżkowy na 15 zł UberEATS

Regulaminy promocji znajdziesz na stronie Ubera po tym linkiem.

Pobierz aplikację poniżej:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa Uber Newsroom