Facebook otworzył rejestrację na konferencję F8 2017

Konferencja Facebooka F8 2017 dla programistów odbędzie się od 18 do 19 kwietnia 2017 roku, a już teraz można się zarejestrować.

Konferencja F8 2017 dla programistów

Facebook właśnie otworzył (wirtualne) drzwi do swojej dorocznej imprezy F8, która odbędzie się 18-19 kwietnia 2017 roku w San Jose w Kalifornii. Uczestnicy mogą rejestrować się do 21 lutego. Za bilet trzeba zapłacić aż 595 dolarów.

Konferencja F8 po raz pierwszy odbędzie się w San Jose zamiast w San Francisco – głównie ze względu na większą ilośc miejsca.

Jak zwykle spodziewamy się prezentacji otwierającej konferencję (Keynote), podczas której zobaczymy zapewne kilka zupełnie nowych funkcji i produktów Facebooka. Poza tym, Facebook już udostępnił wstępną agendę wydarzenia, w której znajduje się ponad 50 prelekcji dla deweloperów.

Podczas konferencji programiści będą mogli rozmawiać ze specjalistami i inżynierami, aby dowiedzieć się i nauczyć jak najwięcej z korzyścią dla swojej pracy. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z ludźmi od Facebooka, uczestnicy będą mogli osobiście uzyskać informacje zwrotne i poprosić o nowe funkcje, API lub produkty. Jeśli nie będziecie mieli okazji wybrać się do Kalifornii na F8, możecie oglądać transmisję online na żywo w internecie.

Oficjalna strona wydarzenia: www.fbf8.com

źródło: F8 – Facebook Developer Conference, Facebook for developers – F8 Registration is Now Open!