Wyloguj się z zimy na Targach Mobile-IT

Już 22-23 lutego zimowe lody zostaną rozkruszone na spotkaniu miłośników nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań biznesowych.

Targi Mobile IT w Krakowie (22-23 lutego 2017 r.)

Mowa o 4. Targach Rozwiązań IT, Urządzeń Mobilnych i E-commerce – Mobile-IT w EXPO Kraków. Dlaczego warto tam być? Powodów jest wiele, co najmniej tyle, ile palców u dłoni! Jest to jedyne w Polce wydarzenie, które łączy 3 sektory: IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych. Co więcej, Targi pozwalają zaprezentować swoją ofertę 1500 potencjalnym klientom, jest to także platforma networkingowa do wymiany doświadczeń z ekspertami.

Jako zwiedzający możesz przyjrzeć się firmom oferującym swoje usługi i wybrać najlepszą dla siebie. Jesteś programistą, projektantem aplikacji mobilnych, poszukujesz nowoczesnych rozwiązań, żeby rozwinąć swoją firmę, a może interesują Cię drony, bądź tematyka e-commerce? Jeśli tak, jedno jest pewne, Targi Mobile-IT są miejscem, na którym nie może Cię zabraknąć.

Zobacz również: Weź udział w mobilnej rewolucji na Targach Mobile IT

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wielokrotnie zasłyszane historie na temat namierzania kogoś przez Internet, kradzieży danych i zawirusowaniu komputerów w firmach, czy tych o utracie pieniędzy na produkty, które nigdy nie dotarły do Klienta, skłaniają do zwracania większej uwagi na odpowiednie zachowania w sieci. Na Targach Mobile-IT Mateusz Biliński z Niebezpiecznik.pl  opowie jak zahartować się przed niebezpiecznym zachowaniem w mobilnym świecie. Bezpieczeństwo w sieci będzie bowiem jednym z tematów bezpłatnych seminariów workShops. W ramach tych wykładów zwiedzający będą mogli wysłuchać ponad 40 prelekcji prowadzonych przez ekspertów i praktyków z branży.

Dronem w smog

Drony coraz częściej towarzyszą nam w codziennym życiu pełniąc nie tylko funkcję mobilnych kamer. Roboty ratują życie pełniąc na przykład znaczącą rolę w transporcie medycznym, inne potrafią rozpędzać smog, który jest kluczowym problemem dużych miast. Dla pasjonatów dronów Organizatorzy przygotowali specjalną strefę tematyczną, która podczas tegorocznych Targów będzie miała swoją premierę. Nie zabraknie także teoretycznego omówienia zastosowań dronów. W ramach wykładów prowadzonych podczas wydarzenia przedstawiciele firmy VS Data opowiedzą o możliwościach analityczno-śledczych dronów.

Targi Mobile IT 2017

Różowe okulary biznesu

Na Targach Mobile-IT zostaną odkryte tajemnice związane z okularami, które stają się niezastąpionym narzędziem marketingowym. Mowa o goglach VR i możliwościach technologii Virtual Reality. VR pomaga bowiem między innymi w promocji osiedli, biurowców oraz przestrzeni wielkopowierzchniowych. Firma Digital Wanderer zaprezentuje nowoczesne narzędzia marketingowe od animacji po aplikacje na stoły interaktywne. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z możliwościami VR w działaniach wewnątrz firmy przy merchandisingu, szkoleniach i komunikacji.

Rozgryź e-commerce i bądź lepszy do najlepszych

Równie szybko jak postępuje handel online zmieniają się wymagania zakupowe klientów. Aby im sprostać konieczne jest śledzenie trendów i uwzględnienie ich w swoich działaniach biznesowych. Podczas pierwszego dnia Targów (22.02)  zorganizowana zostanie konferencja dla branży e-commrece. Mobile-IT Conference to wydarzenie, na którym słuchacze dowiedzą się jak skutecznie działać w obszarze e-commerce i m-commerce. Podczas konferencji uczestnicy zapoznają się m.in. z raportami badawczymi Allegro. Nie zabraknie także odpowiedzi na pytanie, jak projektować doświadczenia w m-commerce oraz jak ominąć przeszkody napotkane podczas wzrostu sprzedaży w kanale mobilnym.

Rozwój firmy w 2 dni

Masz nieszablonowy biznes, ale brakuje Ci kontaktów żeby rozwinąć skrzydła w branżowym świecie? Organizatorzy Targów Mobile-IT przygotowali specjalną propozycję dla Start-upów. Na Targach powstanie strefa, gdzie młodzi przedsiębiorcy będą mogli wypromować swoje pomysły prezentując ofertę na równi z dużymi, rozpoznawalnymi brandami. To okazja do spotkań z inwestorami i możliwość dotarcia do wielu potencjalnych klientów, którzy odwiedzą Targi Mobile-IT.

Organizatorzy z pewnością zaskoczą zwiedzających wieloma atrakcjami. Chcesz poznać więcej szczegółów? Odwiedź stronę www.mobile-it.com.pl i skorzystaj z bezpłatnej rejestracji on-line na Targi Mobile-IT.

Czas i miejsce Targów Mobile-IT
22-23 lutego 2017, EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9

źródło: informacja organizatora