Angry Birds Space za darmo w App Storze

Gra mobilna „Angry Birds Space” od Rovio jest dostępna za darmo w sklepie App Store w ramach Free App of the Week.

Angry Birds Space - Free App of The Week

Gra „Angry Birds Space” od Rovio została udostępniona w tym tygodniu jako darmowa aplikacja tygodnia w App Storze. oznacza to, że użytkownicy iPadów i iPhone’ów mogą pobrać bezpłatnie ten tytuł do przyszłego czwartku. To już kolejny raz, kiedy tytuł został zamieszczony w sekcji Free App of The Week – pierwszy raz można ja było pobrać bez opłat w maju 2013 roku.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w kosmiczną wersję wściekłych Angry Birdsów, to teraz macie ku temu dobrą okazję. W mechanice gry wprowadzono zerową grawitację w przestrzeni kosmicznej.

Do przejścia jest aż 160 międzygwiezdnych poziomów o różnym stopniu trudności, począwszy od mikroruchów między planetami po gwiezdne loty ulubionych bohaterów serii. To niesamowite, że gra ma już 5 lat, a wciąż świetnie się prezentuje i dostarcza godziny wciągającej rozrywki.

Zobacz wideo prezentujące przykładową rozgrywkę:

Pobierając grę tera, otrzymujecie go na zawsze, nic za nią nie płacą. Angry Birds Space dostępne są w sklepie App Store przez kolejnych 7 dni w ramach promocji tygodnia. Możecie także pobrać ją na Androida, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play