Serial „iBoy” Netflixa – czyli smartfonowe supermoce

Netflix udostępnił zapowiedź nowego serialu pod tytułem „iBoy”, którego premiera odbędzie się 27 stycznia 2017 roku.

iBoy - nowy serial Netflixa

Netflix udostępnił oficjalny trailer nowego serialu zatytułowanego iBoy, który opowiada o chłopcu o imieniu Tom (Bill Milner) posiadającym ciekawą supermoc związaną z nowymi technologiami.

Tytułowy iBoy jest zakochany w dziewczynie o imieniu Lucy – w tej roli Maise Williams AKA „dziewczynka nie ma imienia” z serialu Gra o Tron. Kiedy zostaje zaatakowany przez miejscowy gang, części z jego smartfona dostały się do jego mózgu. Po zajściu pozostała mu także charakterystyczna blizna za lewym uchem. Dzięki technologii znajdującej się w jego mózgu, Tom widzi i słyszy wszystkie rozmowy telefoniczne, połączenia internetowe i chyba kilka innych rzeczy związanych z tym co można znaleźć w internecie. Okazuje się, że nieograniczone połączenie ludzkiego mózgu z internetem daje nieograniczoną moc.

Pamiętacie stary film pt. „Mucha” z 1986 roku? Tam technologia połączyła komórki człowieka z komórkami owada i powstał potwór. Serial iBoy z 2017 roku jest równie przerażający, choć mamy do czynienia z połączeniem niewinnego nastolatka ze smartfonem…

Zobacz oficjalny zwiastun serialu iBoy:

iBoy jest zgodny ze znanym duchem superbohaterów Netflixa. Serial będzie dostępny dla abonentów serwisu jeszcze w tym miesiącu – 27 stycznia 2017 roku.

źródło: Netflix.