Busy Shapes grą tygodnia w sklepie App Store

W tym tygodniu możecie pobrać za darmo ze sklepu App Store mobilną grę logiczną dla dzieci Busy Shapes, w ramach Free App of the Week.

Busy Shapes - Free App of the Week

Gra mobilna Busy Shapes to interaktywna, mobilna gra edukacyjna przeznaczona dla najmłodszych, którą możecie pobrać bezpłatnie na iPhone’a i iPada ze sklepu App Store w ramach cotygodniowej akcji Free App of the Week. Poza promocją aplikacja kosztuje około 1,99 euro.

Busy Shapes to aplikacja przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 lat. Jej głównym celem jest skupienie się na nauce maluchów kształtów i kolorów. Każdy ekran oferuje jeden lub dwa kształty, z którymi dzieci mogą wchodzić w interakcję na urządzeniu mobilnym. Mogą na przykład przeciągnąć kawałek żółtego trójkąta do otworu o pasującym samym kształcie w żółtym trójkącie. W grze jest oczywiście znacznie więcej trudniejszych wyzwań.

Wszystko zaprojektowane jest z myślą o dzieciach, a aplikacja zapisuje kolejne postępy, aby móc uruchomić ją i zacząć kolejne zadania. Aplikacja zawiera również wbudowaną funkcję czasu, dzięki czemu można ograniczyć czas korzystania do dziesięć minut. Rodzice mogą również śledzić postępy dziecka w oparciu o czas spędzony na każdym z poziomów i zaliczone cele. Istnieje wiele scen do zabawy z różnymi rodzajami kształtów i kolorów. Wszystko jest zaprojektowane w wysoką starannością, dzięki czemu spodoba się dzieciom.

Zobacz oficjalny film promocyjny aplikacji:

 

Jeśli chcesz dostarczyć swojemu dziecku rozrywki, a przy okazji rozwijać jego zdolności analityczne, to Busy Shapes jest doskonałym wyborem. Aplikację pobierzesz bezpłatnie do przyszłego czwartku ze sklepu App Store:

Pobierz aplikację w sklepie App Store