Bubble Witch Saga 3 dostępna w sklepach z aplikacjami

Gra mobilna Bubble Witch Saga 3 od studia King dostępna jest już do pobrania w sklepach z aplikacjami na Androida i iOS-a.

Bubble Witch Saga 3 - gra mobilna od King

Studio King, twórcy Candy Crush Saga, właśnie ogłosiło wydanie trzeciej części gry Bubble Witch Saga 3 na obie najpopularniejsze platformy mobilne: Andoid i iOS. Grę można pobrać za darmo ze sklepu App Store, Google Play, Amazon Appstore. Można w nią zagrać także na Facebooku, jeśli ktoś lubi grać na komputerze.

Bubble Witch Saga 3 posiada tę samą formułę gry co poprzednie części – należy więc spodziewać się jeszcze większą ilością cudownych, kolorowych bąbelków. W opisie gry czytamy, że trzecia odsłona sagi posiada nowe elementy gry, takie jak Stella House (Dom Stelli), w którym gracze mogą pomóc czarownicy w odbudowie domu. Należy zbierać jak najwięcej punktów i gwiazdek Durst, aby rozbudowywać i uaktualniać siedzibę Stelli.

Gra oferuje również nowe rodzaje bąbelków i dopalacze oraz poprawioną mechanike gry, polegającą na ulepszeniu precyzji sterowania. Dostępne są także specjalne tryby gry: Wilbur mode, Collection mode, Ghost mode and Collect the Owls mode. W trybie Wilbur, gracze muszą pokonać magiczną tarczę Wilbura, unikalny poziom „bossa”, na którym należy ustrzel, żeby uwolnić czarownicę.

Bubble Witch Saga 3 - screen Bubble Witch Saga 3 - screen

W trybie Collection gry Bubble Witch Saga 3 gracze musza usunąć wszystkie pęcherzyki, żeby ukończyć dany poziom.

Zobacz oficjalny zwiastun gry:

W grze mobilne Bubble Witch Saga 3 jest aż 220 poziomów, ale w przyszłości zostaną dodane kolejne w ramach comiesięcznej aktualizacji.

Grę pobierzesz ze sklepów: Google Play na urządzenia z Androidem i App Store na iPhone’a lub iPada, klikając na przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play