Nintendo Switch już w tym tygodniu!

Zobacz, czego możemy się spodziewać po tajemniczej konferencji Nintedo Switch, którą będziemy mogli obejrzeć 12 i 13 stycznia 2017 r.?

Nintendo Switch 13 stycznia 2017 r

Oto, czego możemy spodziewać się po imprezie Nintendo Treehouse, podczas której zostanie zaprezentowana konsola Nintendo Switch.

Prawie trzy miesiące po tym jak pokazano po raz pierwszy konsolę Nintedo Switch, znamy pierwsze szczegóły na temat nowego urządzenia japońskiego producenta gier i konsol wideo. Już w ten czwartek 12 stycznia 2017 r o godz. 23.00 (15.00 czasu polskiego) w Tokio odbędzie się specjalne wydarzenie, które będzie można obejrzeć w internecie na całym świecie.

Wydarzenie będzie transmitowane na stronie Nintendo, serwisie twitch oraz na oficjalnym kanale na YouTube’ie youtube/nintendo. Jeśli nie będziesz w stanie obejrzec wydarzenia na żywo z pewnością dostępne będzie nagranie, ale jeśli chcesz być na bierząco, to całe show będzie komentowane na Twitterze.

Na podstawie informacji pochodzących od Nintendo oraz standardowo pojawiających się przecieków, wydarzenie będzie poświęcone głównie nowemu urządzeniu Nintendo Switch. Poznamy jego cenę, specyfikację systemu, dostępne gry oraz oficjalna datę premiery.

Nintendo Switch - pierwsze wizualizacje

Więcej o nowych grach dowiemy się podczas konferencji prasowej zaplanowanej na następny dzień rano w piątek 13 stycznia 2017 roku o godz. 9.30 (o godz. 15.30 czasu polskiego) – Nintendo Treehouse.

Zobaczmy jeszcze raz zapowiedź Nintendo Switch, która została opublikowana w październiku zeszłego roku:

źródło: Nintendo