Reklama pt. „Take Mine” – iPhone 7 Plus

Apple udostępniło nową reklamę iPhone’a 7 Plus zatytułowaną „Take Mine”, w której zwraca uwagę na nowy tryb portretu.

Take Mine - reklama iPhone'a 7 plus (tryb portretu)

Najnowszy spot reklamowy iPhone’a 7 Plus pt. „Take Mine” promuje nową funkcję trybu portretu, dostępną tylko w większym modelu siódemki.

W reklamie młoda dziewczyna przybywa do greckiej wioski, aby odwiedzić swoją babcię. Po przywitaniu się z bliskimi, obie kobiety siedzą w miejscowej kawiarni, gdzie wnuczka przy użyciu różowego iPhone’a 7 Plus robi swojej babci zdjęcie portretowe z efektem głębi.

Po obejrzeniu kilku ujęć, babcia wstaje w zachwycie , zaskoczona jakością zdjęcia. To przyciąga uwagę innych mieszkańców, którzy także chcą mieć tak fantastyczne zdjęcie.

Tak zaczyna się udokumentowanie mieszkańców wioski za pomocą serii fotografii z efektem głębi. Trzeba przyznać, że zdjęcia są na prawdę świetne! Reklama kończy się  napisem: Portrait mode on iPhone 7 Plus – practically magic.

Wcześniejsze spoty iPhone’a 7 zwracały uwagę na wodoodporność, zwiększoną żywotność baterii, aparat, a także nowy  systemem operacyjnym iOS 10.

Apple już wcześnej udostępniło stronę ze wskazówkami, jak robić profesjonalne zdjęcia za pomocą iPhone’a 7 Plus, zamieszczając szereg propozycji i sugestii zebranych od profesjonalnych fotografów.

źródło: Apple