Osobliwa podstawka W3 Stand dla Apple Watch

Podstawka W3 Stand zamienia smartwacha Apple Watch w zabytkowego Macintosha – kawałek silikonu, który może dać tyle radości.

Stojak na Apple Watch - W3 Stand

Jeśli jesteś posiadaczem zegarka Watch Apple i czujesz sentyment do starego Macintosha, to pokochasz gadżet o nazwie W3 Stand od Elago. Jest to mała podstawka na Apple Watcha, która swoim wyglądem przypomina miniaturowego Macintosha.

Stojak wykonany jest z silikonu odpornego na zarysowania i został dopasowany w taki sposób, aby pasował do smartwatcha Apple’a i dobrze prezentował się w trybie nocnym na stoliku. W tym trybie można wyświetlać godzinę, datę, status ładowania i kalendarz, bez konieczności uruchamiania zegarka.

Wyciecia na kabel ładowarki w stojaku W3 Stand dla Apple Watcha

Wyświetlacz Apple Watcha perfekcyjnie imituje ekran starego Maca w minimalistycznej wersji. Podobnie, jak w przypadku innych podstawek trzeba użyć oryginalnej ładowarki zegarki, umieszczając ją wraz z kablem w tylnej części w specjalnie wyciętych rowkach.

Kompatybilność W3 Stand z Apple Watch 1 i series 2

Podstawka W3 jest zgodna z oryginalnym Apple Watchem obu serii. Jeśli masz starszego Apple Watcha musisz mieć zainstalowany system watchOS 2 lub nowszy, aby skorzystać z trybu nocnego stolika.

Stand W3 jest już dostępny w sprzedaży w białym i czarnym kolorze. Na Amazonie można kupić go w cenie 12 dolarów (ok. 50 zł) a w oryginalnym sklepie za ok. 25 euro.

źródło: iDownloadBlog – The W3 Stand turns your Apple Watch into a vintage Macintosh