Play uruchomił loterię #KartaMilionWarta

Operator Play uruchomił loterię Karta Milion Warta, w której można wygrać milion złotych i karty przedpłacone o wartości 1000 i 100 tys. zł.

Loteria Karta Milion Warta w Play (Chajzer)

Operator komórkowy Play uruchomił loterię o nazwie Karta Milion Warta, w której do wygrania jest duża kasa. Główna nagrodą jest aż 1 mln zł, a dodatkowo co tydzień losowanych jest 250 kart przedpłaconych o wartości 1000 zł każda. Oprócz tego operator dodał do puli 5 kart przedpłaconych po 100 000 zł.

Jak wziąć udział w loterii Karta Milion Warta w sieci Play?

Aby wziąć udział w loterii #KartaMilionWarta należy:

  • zarejestrować numer w sieci Play,
  • zgłosić swój numer telefonu do gry na stronie internetowej kartamilionwarta.pl lub wysłać bezpłatnego SMS-a o treści GRAM pod numer 465.

Każdy może zwiększyć szanse w loterii doładowując swoje konto. Wówczas za doładowania otrzymacie dodatkową liczbę losów uzależnioną od wartości doładowania:

  • od 5 do 9 zł = 1 los,
  • od 10 do 29 zł = 3 losy,
  • od 30 do 49 zł = 10 losów,
  • od 50 zł i więcej – 20 losów.

Udział mogą brać wszystkie zarejestrowane karty niezależnie od daty rejestracji z taryf głosowych Play na Kartę, internetowych Play Internet na Kartę a także z Red Bull MOBILE. Szczegóły również znajdziecie na stronie loterii.

Nagrody tygodniowe są losowane w czwartki następujące po tygodniu przyjmowania zgłoszeń (w terminach 12,19, 26 stycznia 2017 r. oraz 02, 09 i 16 lutego). Losowanie nagród 1. stopnia odbędzie się jako pierwsze 17 lutego 2017 r., tego samego dnia wylosowany zostanie zwycięzca nagrody głównej, czyli miliona złotych!

Komunikacja akcji

Loterię Playa promuje duet Zygmunt i Filip Chajzerowie. To podobno pierwsza taka sytuacja, gdy możemy zobaczyć ich razem w reklamówce. Zobaczcie zresztą sami:

Sprawdź również:

źródło: Blog Play – Rusza #KartaMilionWarta