Mega Man Mobile 1-6 od Capcom już 5 stycznia

Od 5 stycznia 2017 r. dostępna będzie do pobrania na smartfony seria kultowej platformówki Mega Man 1-6 Mobile od firmy Capcom.

Mega man Mobile (1-6) od Capcom już 5 stycznia 2017 na Androida i iOS-a

Capcom zapowiedział dwa tygodnie temu wydanie kilku gier urządzenia mobilne z systemami Android i IOS. Teraz wiemy, że jako pierwsza – 5 stycznia 2017 roku – zostanie wydana seria wszystkich sześciu klasycznych, 8-bitowych tytułów gry platfomowej Mega Man. Osoby, które chcą otrzymać powiadomienie o udostępnieniu gry w sklepie App Store i Google Play, mogą zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej.

Pre-rejestracja dotyczy gry mobilnej Mega Man i należy podać swój adres e-mail i nazwę (nie musicie podawać prawdziwego imienia) – w momencie udostępnienia gry w sklepach zostaniecie powiadomieni mejlowo i dostaniecie kilka „ofert specjalnych”. Nie zdradzono szczegółów, czego będzie dotyczyła oferta?

Warto jednak zauważyć, że Capcom na początek udostępni grę Mega Man tylko w japońskich sklepach z aplikacjami i nie podano szczegółów, czy i kiedy gra pojawi się w innych krajach. Oczywiście możecie założyć japońskie konto w sklepach, aby pobrać grę na swoje urządzenie w Polsce. Całkiem możliwe, że zaraz po japońskiej premierze, gra pojawi się także w innych krajach.

Zobacz wideozapowiedź gry:

Poniżesz oficjalne opisy wszystkich części Mega Man 1-6, które zostały udostępnione przez Capcom:

  • Mega Man Mobile – należy powstrzymać złego Dr. Willy’ego w klasycznej rozgrywce znanej z oryginalnego tytułu gry.
  • Mega Man 2 Mobile –  Dr Wily znowu zagraża światu! – tylko główny bohater gry może stanąć mu na drodze!
  • Mega Man 3 Mobile – Walcz z robotami na nieznanych planetach. Główny bohater musi udać się w podróż kosmiczną, aby rozwiązać tajemniczy kryzys.
  • Mega Man 4 Mobile – minął rok od przygód w przestrzeni kosmicznej, kolejnym wrogiem jest Dr. Cossack.
  • Mega Man 5 Mobile – roboty spowodowały wielki chaos w mieście. Tylko Mega Man może przywrócić porządek.
  • Mega Man 6 Mobile – Powstał The Global Alliance Robot, ale pokój jest zagrożony przez nowego wroga – tajemniczego Mr. X.

Do tej pory, firma nie wspomniało o tym, czy zremasterowana gra na urządzenia mobilne będzie bezpłatna. ie ujawniono również, o dodatkowych funkcjonalnościach i trybach. Wszystkiego dowiemy się już w pierwszym tygodniu stycznia przyszłego roku!

źródło: Capcom via Android Authority