4. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych

Co przyniesie przyszłość? Weź udział w 4. Targach Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT.

Targi Mobile IT w Krakowie (22-23 lutego 2017 r.)

Koniec roku to czas podsumowań, bilans zysków i strat. To również obawy o przyszłość oraz śmiałe plany na kolejne miesiące. Każdy z nas chciałby wiedzieć co przyniesie Nowy Rok i jaki kierunek obrać, aby odnieść sukces na rynku. Możemy w tym pomóc i podpowiedzieć co w 2017 będzie „gorącym tematem”. Wszystko to dzięki  4. Targom Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT (22-23 lutego 2017, EXPO Kraków), na których spotkają się przedstawiciele i eksperci z trzech branż: mobile, IT, e-commerce oraz wszyscy miłośnicy nowych technologii.

Jeśli interesujesz się programowaniem, projektowaniem stron sklepów internetowych, aplikacjami
i urządzeniami mobilnymi, marketingiem, e-handlem, dronami i start-upami lub szukasz nowych modeli power banków, słuchawek, czy uchwytów do urządzeń mobilnych, to jedno jest pewne, ta impreza na pewno Cię zainteresuje. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z tym, co dla Ciebie przygotowujemy.

Zobacz także: Weź udział w mobilnej rewolucji na Targach Mobile IT

Na początek mocna dawka fachowej wiedzy

Pierwszego dnia Targów Mobile-IT (22 lutego 2017, EXPO Kraków) odbędzie się Mobile IT Conference – konferencja współorganizowana przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, na której zaproszeni goście przedstawią case studies znanych marek. Prowadzący pomogą zebranym lepiej zrozumieć terminy m-commerce
i e-commerce, co stanowi podstawę skutecznego działania w tym obszarze. Zasady, które pozwalają na efektywny e-handel zmieniają się w niewiarygodnie szybkim tempie, jeśli chcemy sprostać szybkości zmian, musimy na bieżąco śledzić wszelkie nowości. Z tą myślą przygotowany został program Mobile IT Conference, który pozwoli słuchaczom zapoznać się m.in. z raportami badawczymi Allegro, które omówi Katarzyna Czuchaj-Łagód z Mobile Institute, czy pozyskać wiedzę jak projektować doświadczenia
w m-commerce, dzięki prezentacji Tomasza Cymermana z Ideacto. To będzie mocna dawka fachowej wiedzy.

workShops – już dziś zaplanuj swoje spotkanie z ekspertami

Również na samej hali wystawienniczej nie zabraknie spotkań z cenionymi ekspertami z branży. Wszystko to dzięki strefie workShops, w której udział jest bezpłatny dla wszystkich tych, którzy zarejestrują się ONLINE przed rozpoczęciem targów. To ok 30 minutowe spotkania z liderami branży, podczas, których będzie można zadać pytanie lub umówić się na późniejszą rozmowę w punkcie kawowym. Wśród tematów m.in. let’s compete with the machine (edrone), prawnicze case-studies dla e-commerce, błędy, których można uniknąć (Legal Geek), sprzedaż poprzez inspirację (2ClickShop), czy dostosowanie systemu ERP do sklepów e-commerce – innowacyjne rozwiązania systemu IDEAerp (Idea07).

Targi Mobile IT - EXPO Kraków

Jedno miejsce a tyle możliwości

Liczne spotkania z ekspertami to mocny punkt nadchodzących 4. Targów Mobile-IT. Oprócz spotkań
w trakcie Mobile IT Conference, na stoiskach Wystawców oraz w strefie workShops, podczas wydarzenia będzie możliwość udziału w spotkaniach w salkach. Spotkanie poprowadzi m.in. firma Freshmail, która zaprasza na spotkanie z e-mail marketingiem od podstaw. Gorącym tematem będzie również propozycja firmy JWMS.pl na temat ochrony danych biometrycznych, jako danych osobowych.

Z wizytą na planecie Ziemia

Mimo, iż na planecie Ziemia przebywa od niedawna, zdążył skraść serca zarówno dorosłych jak i dzieci. Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie poznało Photon’a to Targi Mobile-IT będą świetną okazją do początku przygody Twojej pociechy z programowaniem. Z tym małym, ale bardzo sprytnym robotem nie sposób się nudzić. A programowanie może okazać się świetną zabawą dla najmłodszych. Zobacz czy jesteś w stanie zaprogramować robota, którym będzie się bawić Twoje dziecko.

Z miesiąca na miesiąc przybywa stoisk, zarezerwuj swoją przestrzeń

Zainteresowanie Targami Mobile-IT z miesiąca na miesiąc rośnie. Udział w Targach to możliwość promocji, zaprezentowania swojej oferty licznym odwiedzającym a przede wszystkim możliwość odbycia wielu branżowych rozmów. Targi Mobile-IT to miejsce zarówno dla dużych, uznanych brandów jak
i początkujących firm. Dla wszystkich bowiem, będzie to przestrzeń wymiany kontaktów biznesowych. Nowi klienci, potencjalni partnerzy, a także inwestorzy szukający interesujących start-upów. Wszystkie te firmy pojawią się na Targach Mobile-IT, ponieważ Sukces zaczyna się od spotkań. Wśród firm, które potwierdziły swój udział znajdą się m.in.: itCraft, Parrot, Shoper, Sprint i wiele innych.

  • Rejestracja na Mobile IT Conference na stronie: mobile-it.com.pl/konferencja
  • Rejestracja na 4. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych na stronie: mobile-it.com.pl/dla-odwiedzajacych/rejestracja-odwiedzajacych

Czas i miejsce Targów Mobile-IT:
22-23 lutego 2017, EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9

źródło: informacja organizatora