Amazon Prime Video dostępny już w Polsce

Usługa streamingu wideo Amazon Prime Video została udostępniona w ponad 200 krajach (w tym w Polsce), a abonament jest dużo tańszy niż w Netflixie.

Amazon Prime Video dostępny w Polsce!

Podążając śladami serwisu Netflix, Amazon także otworzył swoją usługę abonamentową Amazon Prime Video na całym świecie. Usługa Amazon Prime Video jest obecnie dostępna w ponad 200 krajach, w tym także w Polsce. Obecnie można zarejestrować się w usłudze i skorzystać z darmowego okresu próbnego, a potem płacić tylko 2,99 euro (ok. 13 zł) za miesiąc przez pół roku. Po tym okresie obowiązywać będzie satndardowa cena 5,99 euro(ok. 27 zł).

Dla tych, którzy nie znają jeszcze tej usługi, Amazon Prime Video jest usługą przesyłania strumieniowego, który pozwala oglądać filmy, seriale, dokumenty i programy telewizyjne. Usługa Amazona, podobnie jak Netflix czy HBO, oferuje także własne produkcje  chociaż większość z nich nie osiągnęła tak dużego sukcesu jak filmy konkurencji.

Z usługi streamingu wideo Amazona można korzystać na komputerze, smartfonie lub tablecie  – wystarczy zainstalować oficjalna aplikację mobilną.

Przeczytaj: Amazon Prime Instant Video na Apple TV 4?

Poniżej możesz zobaczyć popularność poszczególnych filmów w podziale na dostępność na jednej z platform streamingowych (Netflix, Prime Video, hulu):

Ranking seriali w Netflix, Amazon Prime Video i Hulu
Ranking seriali w Netflix, Amazon i Hulu

Jeżeli chcesz wypróbować usługę, zapoznaj się ze szczegółami i warunkami związanymi z opłatami miesięcznymi na oficjalnej stronie internetowej: primevideo.com

dać opcji przesyłania strumieniowego WIDEO Amazona spróbować we własnym kraju, teraz możesz tylko trzy dolarów lub euro miesięcznie. Możesz zrezygnować w każdej chwili, więc udać się na poniższy link, jeśli jesteś zainteresowany, aby przetestować go.

źródło: Amazon – Amazon Prime Video Now Available in More Than 200 Countries and Territories Around the World