„The OA” – zwiastun tajemniczego serialu Netflixa

Netflix właśnie opublikował tajemniczą zapowiedź nowego serialu pod tytułem „The OA”, którego premiera odbedzie w piątek 16 grudnia 2016 r.

The OA - nowy serial Netflixa (16 grudnia 2016)

Serwis Netflix udostępnił właśnie najnowszy zwiastun nowego serialu pod tytułem „The OA”. Premiera produkcji zapowiedziana została na piątek 16 grudnia 2016 r. Fabuła serii jest trzymana w tajemnicy i tak naprawdę niewiele o nim wiadomo.

The OA wyprodukowany został przez firmę Plan B, należąca do Brada Pitta. Seria składać się ma z ośmiu odcinków i wszystkie zostaną udostępnione na platformie Netflixa już w ten weekend. Serial nie był promowany do dzisiaj, od momentu zamówienia go w marcu tego roku.

Główną rolę Prairie Johnson gra Brit Marling, która jest także współtwórczynią serialu. Ze zwiastunu wynika, że dziewczyna powraca do swojego rodzinnego miasta, po siedmiu latach os zniknięcia. Ale to tylko część tajemnicy – jako młoda dziewczyna, Prairie była niewidoma a teraz odzyskała już wzrok. Jak to możliwe, gdzie była w ciągu ostatnich 7 lat? Na tym będzie opierać się część tajemnicy serialu.

Reżyserem wszystkich odcinków jest Zal Batmanglij. Wśród obsadzonych aktorów znaleźli się także: Jason Isaac (znany z Harrego Pottera), Scott Wilson (znany z The Walking Dead), Will Brill, Emory Cohen (znany z Brooklyn), Patrick Gibson, Brendan Meyer i Brandon Perea.

źródło: Netflix