Tapety na smartfona z Super Mario

W nadchodzący czwartek, 15 grudnia, Nintendo udostępni długo oczekiwaną grę Super Mario Run, już dziś możesz pobrać smartfona tapety z Mario.

Tapeta na smartfona z Super Mario Run

Jednym z większych zaskoczeń tegorocznej konferencji Apple’a, była zapowiedź firmy Nintendo wydaniu mobilnej wersji gry Super Mario Run. W czwartek 15 grudnia 2016 roku wszyscy posiadacze iPhone’ów i iPadów będą mogli pobrać za darmo tę grę i zagrać bez wykupowania dostępu w pierwsze trzy poziomy z 24 dostępnych. Jeśli będziecie chcieli mieć pełna wersję, będzie trzeba zapłacić ok. 40 zł.

Wiele osób już nie może się doczekać, kiedy zagra w Mario na swoim smartfonie. W sklepach Apple Store można spróbować swoich sił w rozgrywkach demo. Gra prawdopodobnie wymaga stałego dostępu do sieci, co może być małym utrudnieniem w niektórych sytuacjach. Posiadacze smartfonów z Androidem również będą mogli zagrać w Mario, ale w późniejszym terminie.

Ostatnio zrobiło się sporo szumu o grze Nintendo na smartfony, a w czwartek Nintendo udostępniło na swoim kanale YouTube nawet specjalną reklamę, żeby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę.

Oficjalna reklama gry Super Mario Run:

Jeśli nie chcesz przegapić premiery gry, możesz ustawić powiadomienie w sklepie App Store. Wystarczy wyszukać grę Super Mario Run i w miejscu przycisku Pobierz znajdziesz Powiadom. Gdy tylko gra pojawi się w sklepie z aplikacjami Apple’a, dostaniesz powiadomienie pusz na swoim smartfonie.

Zobacz także: Super Mario Run w 1. miesiącu może zarobić 70 mln $

Poniżej możesz pobrać tapety na smartfona z motywami nawiązującymi do gry Super Mario Run, które udostępnił serwis iDownloadBlog wyszukując w czeluściach internetu. Dla wielkich fanów Mario, dostępne są także naklejki, które możesz pobrać w aplikacji iMesssage – naklejki dostępne są tutaj.

Naklejki z Super Mario Run do iMessage Naklejki z Super Mario Run do iMessage

Tapety z Super Mario Run na smartfona

Aby pobrać wybraną tapetę, kliknij na obrazek i wybierz pobierz (na iPhone’ie wystarczy dłużej przytrzymać palcem na grafice i zapisać w albumie ze zdjęciami). Następnie wybierz grafikę i ustaw jako tło ekranu smartfona.

Super Mario Run (tapeta 1)

Super Mario - tapeta 2

Mario - tapeta 3

Mario - tapeta 4

Mario - tapeta 5.

Mario - tapeta 6.

Mario - tapeta 7.

źródło: iDownloadBlog – Super Mario wallpapers for iPhone