Oto jak okradziono Apple Store w 15 sekund! [wideo]

Zobacz wideo z monitoringu, na którym nagrano błyskawiczną kradzież bezczelnych rabusiów w sklepie Apple Store w San Francisco.

15-sekundowe napady na Apple Store w San Francisco [wideo]

Poniższe wideo udostępnione przez użytkownika Officer Manfredi w serwisie YouTube pokazuje jak trzech złodziei okrada w bezczelny sposób sklep Apple Store w dzielnicy Marina w San Francisco.

Rabusie w ciagu 15 sekund chwytając mnóstwo produktów Apple’a ze stołów w przedniej części sklepu i szybko wychodzą przez drzwi. Ten szczególny przypadek miał miejsce 25 listopada o godzinie 17:40 czasu lokalnego.

Ten sam sklep został okradziony cztery dni później, 29 listopada o godzinie 18:20 czasu lokalnego. Sposób napadu był bardzo podobny. Tym razem czterej mężczyźni w kapturach weszli do sklepu i wyrwali z kablami kilka produktów z logiem jabłka. Oba napady nie trwały dłużej niż 15 sekund. Podczas ucieczki złodziei ktoś próbował przytrzymać drzwi z zewnątrz, jednak zatrzymanie ich w sklepie z klientami i pracownikami mogłoby być bardziej niebezpieczne niż puszczenie ich wolno.

Departament Policji w San Francisco opublikował nagranie obu napadów w ostatni piątek, mając nadzieję na szybszą identyfikację złodziei. Całe wideo z obu 15-sekundowych rabunków możesz obejrzeć poniżej:

źródło: film pt. „Commercial Grand Theft” z YouTube’a udostępniony przez użytkownika Officer Manfredi via Business Insider