Christmas Jigsaw Puzzles – mobilne puzzle dla dzieci

Świąteczne puzzle dla dzieci Christmas Jigsaw Puzzles to nowa gra świąteczna na smartfony dla dzieci – mamy do rozdania kody!

Christmas Jigsaw Puzzles - gra mobilna dla dzieci

Gra mobilna Christmas Jigsaw Puzzles, stworzona przez IT-System jest skierowana do najmłodszych odbiorców. Aplikacja została przygotowana na urządzenia z systemem Android i iOS. Puzzle od zawsze były uważane za grę edukacyjną, która doskonale rozwija zdolności manualne i koordynację między okiem a ręką. Wszystkie układanki Christmas Jigsaw Puzzles są utrzymane w tematyce świątecznej i mikołajkowej.

Aplikacja jest skierowana do dzieci od 3 roku życia, dlatego jej nawigacja została tak skonstruowana aby nie sprawiała im trudności. Zabawę można zacząć od prostego poziomu trudności, gdzie dziecko ma do ułożenia 9 elementów, natomiast starsze dzieci na pewno ucieszy możliwość układania większych obrazków, składających się nawet z 49 elementów.

Dzieci bawiąc się z Christmas Jigsaw Puzzles mogą rozwijać swoje umiejętności motoryczne, umiejętności kojarzenia obrazów i obiektów, uczyć się, a przy tym dobrze się bawić. Celem obcowania z aplikacją jest głównie edukacja – dzieci bardzo szybko uczą się nowych rzeczy, a kiedy nauka staje się zabawą robią to z większą przyjemnością.

Świąteczne puzzle to 22 tematyczne układanki o różnorodnej kolorystyce i zaawansowaniu obrazów – to powinno dać dużo zabawy na nadchodzące zimowe wieczory i oczywiście czas świąteczny. Wszystkie obrazki w aplikacji są dostępne dla dzieci za darmo, aplikacja posiada reklamy, ale można je wyłączyć dokonując niewielkiej opłaty.

Christmas Jigsaw Puzzles - świąteczne puzzle dla dzieci Christmas Jigsaw Puzzles - gra na święta - puzzle dla dzieci

Jeśli chcesz pozbyć się reklam, wpisz jeden z poniższych kodów. Dla utrudnienia usunęliśmy jeden znak w miejscu nożyczek (może to być litera lub cyfra). Jeśli wykorzystasz kod, koniecznie daj znać w komentarzu, aby inni nie musieli go już zgadywać. Jeden kod jest ważny tylko dla jednego użytkownika – a więc kto pierwszy, ten lepszy!

Kody dla wersji na Androida:

  • 50KJ0W9XL5✂E8H6731NMWFL
  • AC61DK5S✂2EA8ATL93VHDRE
  • 35N2EQHD3XT260ZJNRR✂B9S
  • VU✂52QCM9QVUJSUL6JKK676
  • HYBAWB793✂7TE43RL5S3U2X

Kody dla wersji iOS:

  • MN✂64R776WLH
  • 73WFN39✂6RML
  • A3LH✂ARJHLE7
  • ME9RKL✂F4HJE
  • YMTXYA✂WMMJF

Aplikacja jak niemal wszystkie aplikacje dla dzieci ma zabezpieczenie przed przypadkowymi zakupami. Tak aby dziecko nie mogło przypadkowo dokonać płatności. Zabezpieczenie można wyłączyć rozwiązując matematyczną zagadkę w ustawieniach aplikacji.

Gra Christmas Jigsaw Puzzles jest dostępna do pobrania za darmo w sklepie Google Play i App Store:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa