Alto’s Odyssey – nowa gra twórców Alto’s Adventure już w 2017 r.

Twórcy popularnej gry mobilnej Alto’s Adventure zapowiedzieli wydanie w 2017 roku nowego tytułu Alto’s Odyssey.

Gra Alto's Odyssey w 2017 roku

Snowman jest twórcą wielokrotnie nagradzanej i lubianej gry z serii endless run pt. Alto’s Adventure, a dzisiaj zapowiedziano, że nadszedł czas na coś nowego w postaci Alto’s Odyssey. Nowy tytuł pojawi się w 2017 roku (miejmy nadzieję, że będzie to pierwsza połowa roku!).

Twórcy gry pracowali nad tym pomysłem jeszcze przed wydaniem pierwszej części i choć gra została ogłoszona dopiero dzisiaj, nie ujawniono zbyt wielu szczegółów :( Osobiście liczę na to, że gra będzie równie dobra, o ile nie lepsza od pierwszej części. Gra równie dobrze może być sequelem Alto’s Adventure, który kosztuje 3,99 dolara i jest wydawany w wersji uniwersalnej na iPhone’a, iPada i Apple TV – oznacza, że kupujemy jeden raz i możemy zainstalować go na wielu urządzeniach.

Zobacz także: Zagraj w Alto’s Adventure na Androidzie

Na oficjalnej stronie gry altosodyssey.com nie znajdziemy żadnych szczegółowych informacji oprócz powyższej grafiki i logo tytułu. Z pewnością Alto’s Odyssey będzie utrzymany w podobnym klimacie indie game (gier niezależnych), co Alto’s Adventure. Gdy tylko pojawią dodatkowe informacje, lub chociaż wideo z przykładową rozgrywką, od razu Was o tym poinformuję.

Od momentu premiery Alto’s Adventure w lutym 2015r r. gra pojawiła się  także na innych platformach, oprócz iOS-a i Androida można grać w nią także na dużym ekranie na App TV nowej generacji.

Snowman pracuje również nad nową platformówką Where Cards Fall – grą logiczną opisaną jako „senną podróż przez młodzieńczą niepewność”. Gra zostanie wydana także w 2017 roku.

źródło: Snowman Blog