Toca Hair Salon 2 darmową aplikacja tygodnia

W sklepie App Store udostępniono bezpłatnie aplikację mobilną Toca Hair Salon 2 w ramach sekcji Free App of The Week.

Toca Hair Salon 2

Czwartek jest dniem, w którym ukazuje się bezpłatna aplikacja tygodnia w sklepie App Store. Przez najbliższy tydzień można pobrać aplikację dla dzieci Toca Hair Salon 2, która pozwala pobawić się w fryzjera na smartfonie. W ciagu najbliższych siedmiu dni aplikacja jest darmowa a poza promocją kosztuje około 3 euro.

W Toca Hair Salon 2 gracz wciela się w jednego z sześciu bohaterów i uruchamia własny salon fryzjerski. Do dyspozycji mamy wiele wirtualnych narzędzi, które można znaleźć w każdym salonie fryzjerskim. Gracze mogą obcinać włosy, koloryzować, stylizować i wykonywać wiele innych czynności związanych z zawodem fryzjera.

Gracze mogą również przycinać klientom wąsy, eksperymentować z czesaniem i lokówką, albo skorzystać ze specjalnego toniku na porost włosów. Jeśli nożyczki się osuną można skorzystać z kapelusza, okularów lub innych akcesoriów, które naprawią Twoje błędy :)

Oczywiście. podczas stylizacji, można wymieniać klientów i rodzaj włosów, które chcesz wziąć na warsztat. Zobacz poniższe wideo prezentujące możliwości gry:

Gra przeznaczona jest głównie dla dzieci, ale jeśli chcesz spróbować swoich fryzjerskich zdolności nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć do ręki mobilne nożyczki, suszarki i prostownice. Gra nie zawiera reklam innych firm.

Pobierz Toca Hair Salon 2 za darmo ze sklepu App Store do następnego czwartku lub na urządzenia z systemem Android ze sklepu Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play