Google uruchomiło Trasę Świętego Mikołaja

Google uruchomiło dzisiaj specjalną stronę z Wioską Świętego Mikołaja w Mapach Google’a – na której znajdziecie mnóstwo atrakcji przez cały grudzień.

Trasa Świętego Mikołaja w Google

Odwiedzając specjalną stronę internetową santatracker.google.com z dowolnego urządzenia, możesz rzucić okiem na Wioskę Świętego Mikołaja przygotowaną przez Google’a.

Każdego dnia aż do wigilii elfy będą odkrywać kolejne atrakcje na trasie świętego Mikołaja, w tym gry mobilne i inne świąteczne ciekawostki. Dzięki stronie, można śledzić trasę Mikołaja w Mapach Google, aby sprawdzić jego podróż dookoła świata. Google zaprasza także użytkowników do ponownego odwiedzenia witryny 24 grudnia, aby wypatrywać świętego Mikołaja przez całą noc.

Na stronie czytamy:

W Wigilię pokażemy specjalny grafik Świętego Mikołaja i powiemy więcej o technologii, której używa do podróżowania po świecie. materiały do tej szczególnej prezentacji otrzymaliśmy od jednego z wielu elfów, które na biegunie północnym pracowicie pomagają Świętemu Mikołajowi przygotować się do tego ważnego dnia. Grafik Świętego Mikołaja wykorzystuje najnowsze i najlepsze funkcje Map Google oraz inne technologie używane na saniach. Dzięki niemu możesz śledzić trasę podróży Świętego Mikołaja po całym świecie i dowiedzieć się czegoś o miejscach, w których się zatrzymuje.

Nasze znajome elfy zapraszają Cię też do odwiedzenia wioski Świętego Mikołaja podczas jego przygotowań do podróży. Zobacz, jak wygląda miejsce, gdzie mieszka Mikołaj. Możesz też zagrać w ciekawe gry i poznać sympatyczne elfy.

Zobacz także film prezentujący aplikację Google Santa Tracker dostępną w sklepie Google Play na urządzenia z Androidem:

źródło: Google