Drake śpiewa piosenkę Taylor Swift w nowej reklamie Apple Music

Apple opublikowało nową reklamę swojego serwisu muzycznego Apple Music, tym razem z Drake’iem, w którym kontynuuje swoją dobrą kampanię.

Reklama Apple Music z Drake'iem

W najnowszej reklamie, Drake ćwiczy z kolega i słucha muzyki. Gdy jego przyjaciel odchodzi, postanawia użyć programu Apple Music i włączyć listę odtwarzania z kategorii POP i włączyć piosenkę Taylor Swift pt „Bad Blood”. Drake zaczyna tańczyć i udawać, że śpiewa piosenkę. W końcu powraca do treningu, ale jest tak rozproszony piosenkę Swift, że nie daje rady wycisnąć sztangi.

A oto spot pt. „Drake vs. Bench Press”:

https://youtu.be/86D7AGm5sHk

Zobacz także: „Śpiewająca” Taylor Swift w reklamie Apple Music

Reklama nawiązuje do opublikowanej w lutym tego roku reklamy z Taylor Swift, która śpiewając piosenkę „Jumpman” Drake’a, podobnie jak on teraz dekoncentruje się i spada z bieżni :) Przypomnijmy sobie ten zabawny obrazek „Taylor vs. Treadmill”:

Najnowszy album Swift „1989” nadal jest dostępny wyłącznie w Apple Music. Album Drake’a pt. „Views” to jego pierwszy krążek, który znalazł się w muzycznej usłudze streamingu. Przy okazji został już odtworzony ponad miliard razy. „Views” był przez tydzień udostępniany tylko w serwisie Apple Music, zanim trafił do konkurencji. Drake udostępnił także 23-minutowy film krótkometrażowy pt. „Please Forgive Me”, który ma być wizualnym podkładem albumu tylko w serwisie Apple’a.

źródło: MacRumors – Drake Gets Distracted While Singing Taylor Swift in New Apple Music Ad