Tayasui Sketches Pro za darmo w sklepie App Store

W tym tygodniu w sklepie App Store pobierzesz „Tayasui Sketches Pro” aplikację do szkiców i rysowania na urządzeniach mobilnych.

Tayasui Sketches Pro - Free App of the Week w App Store

 

Jak co czwartek Apple wyróżnia inną aplikację tygodnia na urządzenia z systemem iOS, którą można pobrać przez tydzień za darmo i na zawsze. Dzisiaj do pobrania w ramach Free App of The Week jest Tayasui Sketches Pro – popularna aplikacja mobilna do rysowania i szkicowania. Dzięki promocji możesz zaoszczędzić ok. 5 dolarów (ok. 21 zł).

Sketches Pro pozwala na tworzenie jednych z najbardziej realistycznych szkiców, jakie można wykonac na smartfonach lub tabletach. Bardzo bogaty przybornik narzędzi, pędzli i ołówków pozwala tworzyć olśniewające szkice, obrazy i ilustracje w każdym miejscu i czasie.

Jeśli zawodowo zajmujesz się szkicowaniem i tworzeniem rysunków, to z pewnością ta aplikacja przypadnie Ci do gustu. Jeśli lubisz rysować to także docenisz możliwości tego narzędzia. Teraz warto spróbować, tym bardziej, że appka raz pobrana za darmo zawsze będzie mogła być pobrana ponownie na urządzenie.

Tayasui Sketches Pro (screen) Tayasui Sketches Pro (screen)

Zobacz wideo prezentujące możliwości aplikacji Tayasui Sketches Pro:

Film promujący wersję na Androida:

Aplikację pobierzesz za darmo na iOS-a w wersji Pro i na Androida w wersji Lite, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Apple App Store