Fatty Animals, czyli przygody grubej świnki

Gra mobilna Fatty Animals to zabawna platformówka dla najmłodszych, łącząca elementy z Angry Birds i Super Mario.

Fatty Animals - Grube zwierzęta - gra mobilna

Fatty Animals to rodzima, zabawna platformówka autorstwa Michala Tluczykonta z MMStudio. Napisana w Unity 3D gra oferuje dynamiczną rozgrywkę dzięki mechanizmowi drag and jump. W odróżnieniu od kilogramów grubych zwierząt nie ma w niej ani grama przemocy, dlatego z powodzeniem mogą w nią grać najmłodsi. Stanowi świetną kombinację mechaniki znanej z takich gier jak Angry Birds czy Mario.

Gra polega na poruszaniu się różową świnką, która napotyka na swojej drodze rozmaite przeszkody. Na samym początku gra jest łatwa do opanowania, jednak z każdym poziomem jest coraz trudniej. Poziomy są krótkie, ale za to bardzo zróżnicowane pod względem przeszkód. W tym momencie dostępnych jest tylko 15 poziomów, co może stanowić niedosyt dla tych którzy się rozkręcą.

Screen z gry mobilnej Fatty Animals - Grube zwierzęta

Oprócz standardowych przepaści, zapadni, wind  i armat, są również inne bardziej skomplikowane obiekty, które utrudniają dotarcie do celu. Użytkownik porusza zwierzątkiem za pomocą tapnięcia palcem i musi pamiętać, że w powietrzu świnka ma ograniczoną ilość ruchów. Ponadto dla gracza dostępny jest sklep, w którym można dokonywać ulepszeń. Świnka potrafi korzystać np. ze spadochronu, apteczki, spowolnienia czasu czy magnesu, aby zebrać więcej monet.

Screen z gry mobilnej Fatty Animals - Grube zwierzęta

Bardzo cenimy i lubimy produkcje polskich twórców, zwłaszcza jeżeli reprezentują bardzo dobry poziom. Dlatego tym bardziej zachęcam do wypróbowania Fatty Animals!

Gra została dopiero co wydana na urządzenia z systemem Android. W planach jest także wersja na iOS-a. Grę możesz pobrać za darmo ze sklepu Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play