Amazon udostępniło Kindle Firmware 5.8.5.0.2

Firma Amazon udostępniła dzisiaj małą aktualizację oprogramowania w wersji 5.8.5.0.2 dla swoich czytników e-booków Kindle.

Amazon Kindle Software Update 5.8.5.0.2

Na początku listopada Amazon udostępniło małą aktualizację firmware’u o numerze 5.8.5.0.1 dla swoich czytników e-booków, a dzisiaj pojawiła się kolejna mniejsza aktualizacja o numerze 5.8.5.0.2.

Nowe uaktualnieni Kindle Software 5.8.5.0.2 prawdopodobnie  zawiera jedynie drobne poprawki związane ze stabilnością działania czytników, ponieważ w opisie wersji nie wspomniano nawet co ona zawiera.

W dalszym ciągu nie pojawiło się tłumaczenie oprogramowania na język polski i choć zadaliśmy pytanie firmie Amazon na temat planów zlokalizowania oprogramowania dla licznych posiadaczy czytników Kindle w Polsce, to póki co nie otrzymaliśmy żadnej wiążącej odpowiedzi.

Najnowszą wersję Kindle Firmware 5.8.5.0.2 możesz pobrać i zainstalować ręcznie lub poczekać na automatyczne udostępnienie w trybie OTA (pod warunkiem podłączenia urządzenia do sieci Wi-Fi). Nowe wydanie dostępne jest na poniższe urządzeniach – kliknij na link, aby przejść na stronę pobierania firmware’u:

Jeżeli zauważysz ciekawe zmiany w tej wersji oprogramowania e-czytników Kindle, daj znać w komentarzach poniżej.

źródło: Amazon