Wielka wyprzedaż Sales Storm 11.11 w Gearbest

Chiński sklep Gearbest już od jutra rozpoczyna wielkie wietrzenie magazynów – można upolować elektroniczne gadżety i tanie smartfony.

Wyprzedaż Sales Storm 11.11 w sklepie Gearbest

Już od jutra zaczyna się wielka listopadowa wyprzedaż Sales Storm 11.11 w chińskim sklepie z elektroniką użytkową Gearbest. W promocji, której kulminacyjny dzień przypada na piątek 11 listopada 2016 r. można kupić rozmaity sprzęt i chińskie gadżety, których ceny zaczynają się od 0,99 dolara (ok. 3,9 zł).

Dla bardziej wymagających użytkowników sklep przygotował niższe ceny smartfonów od Xiaomi, ZTE, Ulefone, Verne, Umi czy LeEco. Ceny są naprawdę niskie i możliwa jest darmowa dostawa do Polski. Na stronie sklepu można dodatkowo upolować kupony, które dodatkowo obniżą ceny zamawianych towarów. Należy pamiętać, że liczba modeli jest ograniczona i z pewnością produkty w tak niskich cenach będą znikały w bardzo szybkim tempie.

Zobacz także: Chińskie smartwatche dla niezdecydowanych

promocje smartfonów na Gearbest w ramach Sales Storm 11.11

Wśród produktów w promocji znajduje się cały przekrój elektroniki, od smartfonów, tabletów, smartwatchów czy komputerów po kamery video, rowery, drony, gogle do wirtualnej rzeczywistości po drobniejsze gadżety elektroniczne.

Oficjalną stronę z przewodnikiem po akcji promocyjnej Sales Storm 11.11 znajdziesz tutaj. Zobacz także stronę z promocją Sales Storm 11.11 na Gearbest.

Kategorie produktów w promocji na Gearbest

źródło: Gearbest