Nowa aplikacja Gmail 5.0.3 na urządzenia z iOS-em

Google udostępniło przeprojektowaną aplikację Gmail 5.0.3 na urządzenia mobilne z systemem iOS, dodając nowe opcje w tym cofanie wysłanych e-mailii.

Gmail 5.0.3 na iOS-a

Firma Google udostępniła dziś dużą aktualizację aplikacji mobilnej Gmail na iPhone’a i iPada z systemem iOS. Nowa wersja aplikacji przynosi ze sobą kilka nowych funkcji usprawnień wydajnościowych. Gmail 5.0.3 dla iPhone’a, iPada i iPoda touch, można pobrać za darmo ze sklepu  App Store. Został on przeprojektowany tak, aby nawigacja była jeszcze łatwiejsza, a co najważniejsze odświeżono wygląd i dodano możliwość cofnięcia wysyłanych wiadomości e-mail oraz lepsze wyszukiwanie sugestii podczas wpisywania adresata wiadomości. Zmieniono także sposób archiwizowania lub usuwania za pomocą gestu machnięcia.

Oprócz nowego świeżego wyglądu aplikacji, mobilny Gmail posiada teraz ulepszone efekty przejścia między ekranami oraz animacje w całym interfejsie. Funkcja Cofnij wysyłanie, która jest dostępna w interfejsie Gmaila w wersji przeglądarkowej na komputery, jest wreszcie dostępna jest na urządzeniach mobilnych.

Jak sama nazwa wskazuje, Cofnij Wysyłanie pozwala zapobiec przypadkowemu wysłaniu wiadomości e-mail w czasie, który określony jest w ustawieniach aplikacji.

Cofanie wysyłki e-mailii w aplikacji Gmail 5.0.3 na iOS-a Sugestie w mobilnym Gmailu na iOS-a

Wbudowana funkcja wyszukiwania został przerobiony w taki sposób, aby jeszcze łatwiej znaleźć e-maile. Natychmiastowe wyświetlanie rezultatów wyszukiwania uzupełniono o podpowiedzi i sugestie pisowni. Gmail na iOS-a pozwala także szybko wyczyścić folder z niepotrzebnych e-mailii za pomoca szybkiego przesunięcia palcem na nagłówku wiadomości.

Aplikację Gmail 5.0.3 na iOS-a pobierzesz ze sklepu App Store, klikając na poniższy przycisk. Jeśli posiadasz smartfona z Androidem, to już teraz możesz pobrać wersję z powyższymi funkcjami ze sklepu Google Play.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play