Animowane tapety z żółtą, czerwoną i niebieska kropelką

Pobierz aplikację mobilną, dzięki której ustawisz animowane tapety z kolorowymi kropelkami znanymi z prezentacji iPhone’a 7.

Dynamiczne kropelki na tapetę z iPhone 7

Za każdym razem, gdy Apple prezentuje najnowszego iPhone’a 7,  na tapecie ustawione są kolorowe kropelki, które aż się proszą, aby ustawić je jako tło ekranu. Powyższe obrazy możesz znaleźć na wielu materiałach marketingowych Apple’a w tym na stronie produktowej iPhone’a 7.

Amorficzne kropelki w różnych kolorach mają być charakterystyczne dla najnowszego modelu iPhone’a 7, ale niestety firma nie umieściła ich w dotychczasowych wydaniach systemu iOS 10.

Na szczęście, wraz z wydaniem systemu iOS 10.2 beta 1, tapety są już dostępne. Jeżeli nie masz konta dla programistów lub nie bierzesz udziału w publicznych testach beta, to możesz poczekać na finalną wersję lub pobrać je na dowolne urządzenie już teraz: pobierz oryginalne statyczne tapety wydane na iPhone’a 7

Dynamiczne tapety z kolorowymi kroplami na iPhone’a

Oprócz statycznych obrazów, możesz także pobrać dynamiczne – czyli wykorzystujące efekt Live Photos tapety na urządzeniach z 3D Touch (iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus).

Animowane tapety Lifedrops na iPhone'a z 3D Touch

Aplikacja mobilna Black Lite – Live Wallpapers przygotowana przez Ronana Starka, pozwala na pobranie „żywych” tapet w kolorze żółtym, czerwonym, niebieskim i zielonym. Aplikacja zapisuje tapete w live Photos w rolce aparatu na urządzeniu. Następnie, trzeba przejść do Ustawienia →Tapeta → Wybierz nową tapetę  i wskazać zapisany plik jako tapetę Live. Podobnie jak w przypadku tapet na żywo, wystarczy wykorzystać 3D Touch, aby animować obraz ustawiony w tle.

Aplikację Black Lite – Live Wallpapers z animowanymi kroplami pobierzesz ze sklepu App Store:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: iDownloadBlog – Wallpapers of the week: yellow, red, and blue droplets