Poznajcie hrabiego Olafa z „Serii niefortunnych zdarzeń”

Netflix opublikował zapowiedź serialu „Seria niefortunnych zdarzeń”, w którym w rolę hrabiego Olafa wcielił się Neil Patrick Harris.

Seria niefortunnych zdarzeń - serial Netflixa

— Poznajcie hrabiego Olafa – gwiazdę „Serii niefortunnych zdarzeń”: opowieści o nieziemsko przystojnym aktorze oraz trzech samolubnych i niewdzięcznych sierotach. – tak Netflix zapowiada swoja najnowsza produkcję o oryginalnym tytule „A Series of Unfortunate Events”.

Netflix w końcu udostępnił pierwszą zapowiedź serialu z Neilem Patrickiem Harrisem pt. „Seria niefortunnych zdarzeń”. Seria została nakręcona na podstawie książek dla dzieci autorstwa Daniela Handlera, który znany jest pod pseudonimem Lemony Snicket.

W adaptacji powieści Neil Patrick Harris wciela się hrabiego Olaf, ekscentrycznego antagonisty, który jest przyczyną niefortunnych zdarzeń. Seria opowiada o trojgu rodzeństwa, które po śmierci rodziców trafiają pod opiekę dalekiego krewnego hrabiego Olafa. Kiedy dzieci zostają mu odebrane i oddane do innych rodzin, Olaf za wszelką cenę je odnajduje a rodzina ginie w tajemniczych okolicznościach…

Każda opowieść poprzedzona jest przestrogą autora, że nie będzie ona miała szczęśliwego zakończenia…

Zobacz poniższy teaser Netflixa z Nailem Patrickiem Harrisem, który najwyraźniej czuje się świetnie w roli czarnego charakteru:

Serial pt. „Seria niefortunnych zdarzeń” będzie miał swoja premierę 13 stycznia 2017 roku w seriwisie Netflix.

źródło: Netflix