Night Sky 4 – bezpłatna aplikacja tygodnia w App Store

Aplikacja mobilna Night Sky 4 – to zaawansowane planetarium w Twoim smartfonie – teraz do pobrania za darmo ze sklepu App Store.

Night Sky 4 - free App of The Week

Jak zwykle w czwartek Apple udostępnia w swoim sklepie z aplikacjami App Store darmową aplikacje tygodnia w ramach sekcji Free App of The Week – w tym tygodniu jest nią Night Sky 4 od studia iCandi Apps. W ciągu następnych 7 dni (do czwartku 27 października) będzie można ja pobrać na iPada lub iPhone’a bezpłatnie – oszczędzając kasę.

Night Sky 4 znana jest jako jedna z  najbardziej zaawansowanych i najładniej zaprojektowanych astronomicznych aplikacji mobilnych prezentujących gwiazdozbiory. Dzięki niej można zidentyfikować gwiazdy, planety, gwiazdozbiory i satelity trzymając smartfona skierowanego w kierunku nieba.

Jest to swoiste kieszonkowe planetarium mobilne, które ułatwia odkryć cuda przestrzeni, gdziekolwiek jesteś. W dzień czy w nocy, wystarczy skierować iPhone’a w stronę nieba, aby zobaczyć mape 3D nieba w czasie rzeczywistym, wraz z pięknie ilustrowanym gwiazdozbiorem.

Zobacz materiał wideo o aplikacji:

Specjalny tryb nocny pomaga odczytać mapę w ciemności a zintegrowane raporty pogodowe pokazują najlepszy czas na obserwacje wydarzeń astronomicznych – można także skorzystac z powiadomień, aby nie przegapic ciekawych zjawisk na niebie.

Poniżej kilka screenów:

Night Sky 4 screen iPhone
Night Sky 4 screen iPhone

Aplikacja Night Sky 4 dostępna jest w sklepie App Store za darmo – tapnij na poniższy przycisk aby pobrać ją na swojego iPhone’a lub iPada. Istnieje także wersja na Apple Watcha.

Pobierz aplikację w sklepie App Store