Uaktualnienie Kindle Software 5.8.5

Firma Amazon udostępniła uaktualnienie programowania w wersji 5.8.5 dla swoich czytników e-booków Kindle – zobacz co nowego?

Amazon Kindle Software update 5.8.5 (update)

Kolejna już nowość od Amazona dotyczy tym razem uaktualnienia nowego oprogramowania Firmware 5.8.5 dla dotykowych czytników e-booków Kindle.

Nowa wersja firmware’u dostępna jest dla urządzeń, które do tej pory otrzymały uaktualnienia w wersji wyższej niż 5.6.5, czyli: Kindle 7, Kindle 8, Kindle Paperwhite 2. i 3. generacji, Kindle Voyage, Kindle Oasis oraz Manga.

Co nowego w Firmware 85.8.5 dla czytników Kindle?

Uaktualnienie 5.8.5 zawiera trzy nowe opcje:

  1. Ulepszone działanie nowego czytnika e-komiksów Paperwhite Manga – szybsza zmiana stron, sprawniejsze działanie zoomu oraz przesuwanie strony. Można także nacisnąć i przytrzymać aby szybciej przewracać strony.
  2. Przeprojektowane Menu ustawień – od teraz Ustawienia są prostsze i jeszcze łatwiejsze w obsłudze, dzięki wyciągnięciu ukrytych elementów na ekran główny.
  3. Usprawnienia Biblioteki książek – e-booki, które były ręcznie załadowane do urządzenia pojawią się teraz się zarówno w zakładce All jak i Download.
Nowy wygląd menu Ustawienia w wersji oprogramowania 5.8.5 dla Kindle'a
Nowy wygląd menu Ustawienia w wersji oprogramowania 5.8.5 dla Kindle’a

Pomimo pojawienia się polskiej wersji strony Amazon.de, to i w tej wersji softu Kindle’a nie doczekaliśmy się jeszcze polskiego tłumaczenia interfejsu czytników. Choć wydaje się, że elementów do przetłumaczenia w interfejsie Kindle’a jest mało, to firma go nie spolszczyła…

Mimo wszystko warto zaktualizować swój czytnik do nowego oprogramowania, które oprócz usprawnień zawiera poprawki błędów.

źródło: Amazon Kindle Software