Maroon 5 parodiuje Pokemon GO w nowym teledysku

Ostatni teledysk do utworu „Do Not Wanna Know” zespołu Maroon 5 to współczesna forma satyry gry mobilnej Pokemon GO.

Maroon 5 „Do not Wanna Know” - teledysk - parodia gry Pokemon GO

Pomimo, że o grze mobilnej Pokemon GO nie jest już tak głośno, jak jeszcze kilka miesięcy temu, to wciąż jest jedną z najpopularniejszych i kasowych aplikacji na urządzenia z systemami iOS i Androida. Informacje na temat produkcji Niantic i Nintendo regularnie publikowane są w prasie i chętnie jest komentowana jest w rozmaitych kontekstach. Powstało wiele memów, parodii internetowych, nawet film dla widzów pełnoletnich :)

Tym razem temat Pokemonów zainspirował członków zespołu muzycznego Maroon 5 do nagrania teledysku do piosenki „Do Not Wanna Know”, w którym między innymi frontman zespołu Adam Lavine i jego koledzy z grupy paradują w przebraniu… pokemonów :)

Maroon 5 „Do not Wanna Know” - parodia Pokemon GO w teledysku

Wideoklip jest zaskakująco zabawny i co ciekawe występuje w nim sporo sławnych pokemonów, przepraszam osobistości (sic!) w tym Ed Helms, Sarah Silverman, Vince Vaughn – i wszyscy w przebraniu Pokemonów.

Parodia gry pokazuje jak może wyglądać Pokemon pijący butelkę whisky nad basenem, bo z pewnością nie będzie to promocja nowych części gry Pokemon Sun i Pokemon Moon. W klipie, Levine i członkowie zespołu Maroon 5 w kostiumach stworków z gry są ścigani przez dzieci i dorosłych, którzy łapią na swoich smartfonach pokemony. Jeden z graczy nawet łapie jednego członka zespołu. Ostatecznie Levine biegnie do swojej byłej dziewczyny (w tej roli Sarah Silverman), ale zanim się spotkają, ona leci w stronę nieba, aby ukryć się przed graczami. graczy gry.

W tej parodii Pokemon GO jest seks, narkotyki i mnóstwo gorzały. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak może wyglądać wideo do Pokemon Gone Wild, to koniecznie obejrzyj poniższy wideoklip z YouTube’a.

Obejrzyj cały teledysk do utworu „Do not Wanna Know”:

To, że aplikacje i gry mobilne są częścią popkultury nie trzeba nikomu tłumaczyć, artyści zawsze chętnie sięgają do tego, co jest kontrowersyjne, intrygujące, a dla niektórych obce.

Daj znać w komentarzu, co myślisz o nowym teledysku popularnej grupy Maroon 5.

źródło: BGR via Maroon5Vevo