Targi pracy w Google Campus Warsaw

W piątek 21 października 2016 r. w Google Campus Warsaw odbędą się targi pracy „Startup Job Fair” dla start-upowców.

Startup Job Fair - targi pracy w Google Campus Warsaw (21.10.2016)

Polscy przedsiębiorcy jednym z 3 najczęstszych problemów swojej działalności wskazują trudności z doborem odpowiednich pracowników do swojego zespołu. Firma Google postanowiła pomóc szybko rozwijającym się i innowacyjnym firmom w znalezieniu talentów, których potrzebują, aby odnieść sukces.

Już w piątek 21 października br. w Google Campus Warsaw odbędą się pierwsze targi pracy dla start-upów. W wydarzeniu weźmie udział 30 wiodących młodych firm na polskim rynku, które poszukują utalentowanych pracowników: od projektantów, programistów, marketingowców po wielu innych specjalistów. Na targach pojawi się także dwóch międzynarodowych mówców: Jody Medich i Frank Kohl. Podzielą się oni wiedzą na temat najlepszych praktyk biznesowych umożliwiających budowę przedsiębiorstwa światowej klasy, które bez problemu znajdzie wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie wydarzenia.

Agenda wydarzenia:

  • 13:00 Powitanie
  • 13:30-14:15 Frank Kohl, Google Head of HR for DACH and CEE. Dla Google zbudowanie pozytywnej kultury korporacyjnej dającej spełnienie pracownikom jest ważniejsze, niż poszukiwanie najlepszej strategii. Frank opowie w jaki sposób Google stał się najbardziej pożądanym miejscem pracy na świecie.
  • 15:00-16:00 Jody Medich, Director of Design for Singularity University Labs. Jody podzieli się wiedzą z najbardziej innowacyjnego uniwersytetu na świecie, który znajduje się w Kalifornii. Opowie, jak wirtualna rzeczywistość i samouczące się systemy wpływają na nasze życie i jak przygotować się na ogromną zmianę, którą przyniosą w przyszłości.
  • 19:00 Zakończenie i podsumowanie.

Wykorzystajcie tę niezwykłą szansę na zyskanie podpowiedzi, które mogą wskazać Wam najciekawszą i najkorzystniejszą ścieżkę rozwoju zawodowego czy najlepsze praktyki zarządzania własnym biznesem.

Jak dojechać do kampusu Google’a w Warszawie?

Adres: Campus Warsaw, ul. Ząbkowska 27/31, 03-736 Warszawa

źródło: Google Blog Polska – Campus Warsaw zaprasza na targi pracy dla start-upowców