Nowa funkcja zwiększająca szansę na złapanie rzadkich Pokemonów

W grze mobilnej Pokémon Go zostanie dodana nowa funkcja z bonusami, które pozwola na łatwiejsze znalezienie rzadkich gatunków Pokemonów.

Bonusy za medale w Pokemon Go.

Firma Niantic Labs poinformowała na swoim blogu, że wprowadza do gry Pokémon Go kolejną nową funkcję, która urozmaici poszukiwanie tych śmiesznych stworków. Obecnie, zbieranie pokemonów pozwala na zdobycie medali i dodatkowych cukierków, które można wykorzystać do transformacji, ale nic poza tym. Wkrótce w grze zostanie dodana kolejna punktacja w formie bonusów za zdobyte medale.

Wydaje się, że firma nie poprzestaje na wymyślaniu nowych sposobów rozgrywki, żeby zatrzymać użytkowników. Wprowadzenie breloka Pokémon Go Plus za 35$ oraz nowe funkcje zwiększające szansę na złapanie rzadkich pokemonów są kolejnymi elementami, które mają utrzymać słabnące zainteresowanie grą.

Kolejnym usprawnieniem ma być zoptymalizowanie walk treningowych, ale wydaje się, że prace nad tym elementem wciąż trwają. Bonusy mają być wprowadzone wkrótce wraz z nowa aktualizacją aplikacji na iOS-a i Androida.

źródło: Niantic Pokemon Go – Earn a New Capture Bonus to Increase the Odds of Catching Rare Pokémon