Flowing aplikacją tygodnia w sklepie App Store

W tym tygodniu darmową aplikacja mobilną w ramach sekcji Free App of The Week jest „Flowing”, która pomoże Ci się odprężyć i pomedytować.

Flowing - aplikacja tygodnia w App Store (Free App of The Week - 29.09.2016)

W miniony czwartek w Apple zaktualizowało swoja cotygodniową rubrykę Free App of The Week i w tym tygodniu udostępniło za darmo aplikacje mobilną „Flowing”. Oznacza to, że w ciągu najbliższego tygodnia (do czwartku 5 października), można pobrać tę popularną aplikację wspomagającą medytację bezpłatnie na swojego iPhone’a lub iPada. Aplikacja standardowo kosztuje ok. 3 euro.

Dla tych, którzy nie znają Flowing, jest to aplikacja zdrowotna, która pomoże Ci śledzić Twój sen, koncentrację i wydajność. Jej funkcje obejmują przewodnik jak medytować, trójwymiarowe obrazy z efektem paralaksy i konfigurowalny biały szum.

Aplikacja ma pomóc, aby łatwiej zasypiać i ogólnie być bardziej wypoczętym i szczęśliwszym. W jaki sposób ma pomóc w tym aplikacja mobilna? Posiada trzy przewodniki medytacji, ilustrowane krajobrazy i konfigurowalny biały szum, który można połączyć z relaksacyjną muzyką, śpiewem ptaków lub odgłosami deszczu.

A oto klip wideo przedstawiający aplikację w działaniu:

Aplikację Flowing pobierzesz za darmo do środy 5 października 2016 r. (włącznie) ze sklepu App Store:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store