Amazon udostępnił Kindle Software Update 5.8.2.1

Firma Amazon udostępniła uaktualnienie oprogramowania dla swoich czytników e-boków – Kindle Software Update 5.8.2.1.

Kindle Software Update 5.8.2.1

Właściciele wybranych czytników e-booków Kindle firmy Amazon, mogą zaktualizować oprogramowanie urządzenia do wersji Kindle Software Update 5.8.2.1. Nowa wersja oprogramowania dostępna jest do pobrania dla następujących urządzeń:

  • Kindle 8. generacji,
  • Kindle Oasis,
  • Kindle Voyage (7. generacji),
  • Kindle 7. generacji,
  • Kindle Paperwhite 3 (7. generacji),
  • Kindle paperwhite 2 (6. generacji).

Aktualizacja oprogramowania Kindle Software 5.8.2.1 to drobna poprawka, która nie przynosi ze sobą żadnych nowych funkcji, a zapewnia jedynie ulepszenia wydajności i ogólną poprawę bezpieczeństwa czytnika.

Najnowsza aktualizacja oprogramowania dla Kindle’i pobiera się i instaluje automatycznie na Twoim Kindle’u, gdy jesteś połączony z siecią Wi-Fi. Można również pobrać ręcznie oprogramowanie odpowiadające Twojemu modelowi czytnika i wgrać aktualizację na urządzenie za pomocą kabla USB. Po odłączeniu czytnika od komputera wystarczy w Menu wybrać opcję Update Your Kindle – nowa wersja zostanie zainstalowana tak samo jak w trybie OTA (over the air).

Odpowiednią paczkę z Kindle Software Update 5.8.2.1 pobierzesz ze strony pomocy firmy Amazon:
Fire & Kindle Software Updates w sekcji Kindle E-Readers.

Zobacz także jakie nowe funkcjonalności zostały dodane w poprzedniej większej wersji oprogramowania dla czytników Kindle: Zaktualizowany Kindle Software 5.8.1 – aktualizacja z czerwca br. W sierpniu Amazon wydał poprawkę wydajnościową o numerze 5.8.2.

źródło: Amazon