Serwis Netflix dostępny w języku polskim

Serwis Netflix wreszcie doczekał się polskojęzycznej wersji swojego serwisu internetowego, przynajmniej w części po polsku.

Polskojęzyczna wersja strony WWW Netflix.pl

Na swoim profilu na Facebooku, serwis Netflix ogłosił, że jest w związku z… Polską: To było skomplikowane, ale teraz już mówimy tym samym językiem. www.netflix.pl – czytamy.

Serwis ze streamingiem wideo na żądanie Netflix z obszerną bazą filmów i seriali został udostępniony polskim użytkownikom na początku tego roku, ale do tej pory nie posiadał polskiego tłumaczenia, choć niektóre dostępne w bazie filmy posiadały do wyboru polską ścieżkę dźwiękową z lektorem lub napisy w naszym rodzimym języku.

Od teraz główne elementy interfejsu, w tym szczegóły dotyczące opłat dostępne i dostępności można przeczytać w języku polskim. Niestety warunki korzystania czy pytania i odpowiedzi wciąż trzeba czytać po angielsku, co może być barierą dla nieznających tego języka. Niemniej lepiej późno niż wcale i z pewnością kolejne elementy zostaną przetłumaczone.

Bardziej niż polska wersja serwisu cieszyłaby dostępność tłumaczenia dla wszystkich filmów i seriali, które można obejrzeć na Netflixie.

Ogłoszenie polskiej wersji strony WWW serwisu na Facebooku:

Wpis na Facebooku dotyczący polskiej wersji językowej strony internetowej Netflix
Wpis na Facebooku dotyczący polskiej wersji językowej strony internetowej Netflix

Cennik Netflixa dostepny po polsku, oferuje trzy plany taryfowe od 34 zł za pakiet podstawowy, przez 43 zł za standardowy i 52 zł za pakiet premium:

Polski cennik Netflixa (pakiety)
Polski cennik Netflixa (pakiety)

Polska wersja Netflixa dostępna jest pod adresem www.netflix.pl

źródło: Netflix