Animation Throwdown: TQFC – karcianka dla fanów seriali FOX

Karcianka mobilna pt. „Animation Throwdown: TQFC” jest już dostępna do pobrania ze sklepu z aplikacjami na Androida i iOS-a.

Animation Throwdown: TQFC

Fani animowanych animowany seriali sieci Fox i zakupów w aplikacji maja dzisiaj powód do świętowania. Po okresie testowym ograniczonym do określonych lokalizacji geograficznych, mobilna gra karciana Animation Throwdown: TQFC jest już dostępna do pobrania dla każdego w sklepie Google Play. Jest to kolekcjonerska gra karciana ze wszystkimi animowanymi postaciami seriali animowanych stacji Fox i mnóstwem zakupów w aplikacji.

Podczas gry w Animation Throwdown: TQFC możesz zebrać karty z takich seriali jak Family Guy (Głowa rodziny), Bob’s Burgers, Futurama, American Dad i King of the Hill. W grze można znaleźć wersje kart bohaterów z różnymi umiejętnościami i statystykami. W aplikacji nie ma niestety żadnych treści związanych z serialem animowanym Simpsons (Simpsonowie), ale to zamierzony zabieg, bowiem Fox nie chce mieszać tego tytułu z innymi. Gra posiada 25 rozdziałów na rozgrywki karciane, a także arenę do gry w trybie multiplayer.

Animation Throwdown The Quest for Cards posiada mnóstwo opcji zakupu w aplikacji, nawet do kwoty 100 dolarów!  Grę pobierzesz za darmo na Androida ze sklepu Google Play oraz na iOS-a ze sklepu App Store:

Pobierz aplikację w sklepie App StorePobierz aplikację w sklepie Google Play