Lepsze sposoby na wydanie 800 zł, niż na AirPodsy

Zobacz 9 produktów technologicznych, które są tańsze niż słuchawki bezprzewodowe AirPods od Apple’a.

Po zeszłotygodniowej zapowiedzi nowych iPhone’ow 7 i 7 Plus w internecie wrzało o czymś zupełnie innym, a mianowicie o nowych słuchawkach bezprzewodowych AirPods, które nie są dołączane do zestawu, ale sprzedawane osobno. Do nowego iPhone’a 7 dołączane są natomiast słuchawki przewodowe z przejściówką Lighting, gdyż nowy model nie posiada gniazda słuchawkowe 3,5 mm :)

Niezależnie od ceny, wielu użytkownikom nasunęły się wątpliwości związane z łatwym zgubieniem lub kradzieżą tak małego i autonomicznego urządzenia. Internauci od razu wyrazili swoje obawy i w sieci pojawiło się mnóstwo niepochlebnych memów poświęconych AirPodsom.

Jeśli ktoś będzie na tyle naiwny i kupi douszne słuchawki AirPods za prawie 800 zł, to oczywiście będzie musiał wliczyć w ryzyko ewentualną zgubę słuchawki. Za tę cenę można kupić już naprawdę dobre nauszne słuchawki bezprzewodowe z aktywną redukcją szumów.

Poniższa infografika przedstawia porównanie cen różnych usług, urządzeń i gadżetów mobilnych, które można mieć za cenę 159 $ (tyle kosztują AirPodsy w USA). Okazuje się, że za tę cenę można mieć roczny abonament Netflixa lub Spotify Premium, albo kamerę GoPro i jeszcze nam zostanie reszta!

Jeśli więc zastanawiasz się co zrobić z 800 zł, zerknij najpierw na poniższe porównanie:

Porównanie cen innych produktów i usług tech z ceną słuchawek AirPods

źródło: Statista – Other Ways To Spend Your AirPod Budget